kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #581  
Stary 20-12-2021, 16:39
eRzecznik Rozmawiaj.MY eRzecznik Rozmawiaj.MY is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 17
Domyślnie

W przypadku poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie ciekawego prezentu na święta dla swoich ukochanych to warto również pomyśleć nad czymś kreatywnym co pomoże Wam jeszcze lepiej poprawić stosunki w związku. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych gier karcianych rozmawiaj.MY https://rozmawiaj.my/?utm_source=htt...age2-7082.html na przykład zestaw ZWIĄZKI & INTYMNIE aby przenieść komunikację w swoim związku na zupełnie inny poziom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #582  
Stary 20-12-2021, 16:51
eRzecznik Rozmawiaj.MY eRzecznik Rozmawiaj.MY is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 17
Domyślnie

Szukając wyjątkowych pomysłów na świąteczny prezent warto sprawdzić grę karcianą rozmawiajm.MY https://rozmawiaj.my/?utm_source=htt...ge60-3499.html która świetnie się sprawdzi jeśli w ciekawy sposób chcecie spędzić wspólny czas. A został stworzony we współpracy z psychologami gra dla par, której głównym celem jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości między partnerami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #583  
Stary 24-12-2021, 04:12
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 570
Domyślnie

A ja jeszcze zastanawiam się co kupić koledze na urodziny, na które zostałam jeszcze w dodatku zaproszona. Chce raczej postawić na coś praktycznego... Dlatego zastanawiam się czy tutaj https://facetaria.pl/163-zyletki-i-wklady-do-golenia nie kupić żyletki i maszynki do golenia takie tradycyjne. Co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #584  
Stary 24-12-2021, 08:33
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 639
Domyślnie

Myślę, że warto poszukać ciekawych i zabawnych propozycji upominków które pasują idealnie do Waszego stylu. My zdecydowaliśmy się na t shirt tie dye które akurat świetnie się prezentują i jednocześnie nie brakuje u nich różnorodnych propozycji w zależności od kolorów i grafik. Mam nadzieję, że uda Wam się na coś ciekawego trafić na prezent dla najbliższych, ale też kupić dla siebie t-shirt PUGGY CHRISTMAS
Odpowiedź z Cytowaniem
  #585  
Stary 26-12-2021, 12:18
Roman:) Mężczyzna Roman:) is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Uważam, że najlepszym prezentem dla kobiety jest biżuteria. Chyba nie znam kobiety, która by jej nie nosiła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #586  
Stary 26-12-2021, 19:11
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja się zastanawiam jaki śmieszny prezent dla grafika można kupić. Moja przyjaciółka pracuje jako grafik i pracę traktuje jak pasję, dlatego na urodziny musi dostać coś związanego z grafiką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #587  
Stary 27-12-2021, 00:31
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

Jak kupuję prezenty bliskim to kieruję się pasją danej osoby, jednak w brata przypadku mam dość spory problem. Brat od lat interesuje się motocyklami, ma nawet dwa motocykle i myślałam, czy odzież motocyklowa nie będzie tutaj odpowiednim prezentem - jak sądzicie? Dodatkowo nie znam producentów i chcę byście polecili mi jakiś sklep, z wysokiej jakości odzieżą. Pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #588  
Stary 27-12-2021, 10:02
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 480
Domyślnie

A co sądzicie o kupowaniu w prezencie butów. Moja mama niedługo ma urodziny i szukam dla niej jakiejś inspiracji. Zależy m i na praktycznym, ale fajnym prezencie. Myślę nad jesiennymi botkami https://www.filippo.pl/pl/blog/modne...021-1633963764 . Moja mamusia zawsze oszczędza na obuwiu, dla tego kupiłabym jej wygodne i porządnej jakości botki. Myślicie, że to dobry pomysł? Kiedyś słyszałam jakieś zabobony, że obuwia nie powinno się dawać jako prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #589  
Stary 27-12-2021, 10:12
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 089
Domyślnie

Pochwalcie się jakie prezenty otrzymaliście w tym roku.

projektowanie logotypów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #590  
Stary 27-12-2021, 11:46
kasiunia kasiunia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 50
Domyślnie

Uważam ,że najlepszy prezent to taki, który będzie związany z hobby jakie preferuje przyszły solenizant. Czasami trzeba przeprowadzić delikatny wywiad by dowiedzieć się czym zajmuje się dana osoba w wolnych chwilach. Wybieraliśmy się do szwagra na urodziny więc nie mieliśmy problemów z zakupem prezentu. Mój mąż i szwagier to wędkarze wię kupiliśmy mu specjalne gumy na szczupaka. Był bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.