kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-07-2015, 22:53
zamir zamir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie Ferie zimowe

Hej Kochane, jesteście już po urlopie czy może jeszcze przed? My jeszcze przed, jedziemy dopiero po 15 sierpnia do Trójmiasta. Wszystko mamy już od dawna zaplanowane. Teraz chcemy zacząć planowanie wyjazdu zimowego. Wybieramy się z dziećmi na ferie zimowe. Tylko zastanawiamy się czy jechać na dwa tygodnie czy na tydzień. Marzą nam się Alpy włoskie, dzieci będą miały co wspominać. Mamy trójkę dzieciaczków w wieku: 6,9 i 11 lat. Z jakiego biura Wy wyjeżdżacie na ferie? Czy rezerwujecie coś przez internet?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-07-2015, 11:39
wiko88 wiko88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Oj, moja droga, do ferii to jeszcze kupa czasu, jeszcze się lipiec nie skończył, choć już prawie...:-) Ale może to i dobrze, że już tak szybko myślicie o rezerwacji miejsc na zimowy wypoczynek, szczególnie, jeśli chodzi o dzieci...:-) Za koloniami się rozejrzyjcie, na przykład, albo (teraz ostatni krzyk mody) za firmą, która dysponuje grupą animatorów i organizuje takie wycieczki dla dzieci, profesjonalnie:-) Coś jak wycieczka dla dorosłych, tylko z mniejszą średnią wiekową:-) Opieka 24/h gwarantowana:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-07-2015, 09:16
malaczarna88 malaczarna88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Oczywiście, że rezerwuję przez Internet. Jest to najpewniejsze. Nie wyobrażam sobie nic innego. Bo co to byłaby za sytuacja jeśli bym gdzieś pojechała na miejsce i tam musiała z gromadką dzieciaczków szukać jakiegoś miejsca ? Byłaby to żenada z cylku żenua...Polecam wybrać się do Alp ze względu na super widoki. Niezapomniane wrażenia po wejściu na stok się odbywają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-07-2015, 20:09
Parka Parka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

No w sumie to najlepsza pora żeby zamawiać swoje ferie ponieważ teraz mają bardzo dużo promocji sama w tamtym roku tak zamawiałam swoje ferie i dzieci. Jest kilka stron gdzie można zamówić takie ferie zimowe z dzieckiem z animatorami czy też szkoleniowcami narty do wypożyczenia nie trzeba swoich tachać do górskich noclegów no po prostu wszystko co sobie zażyczysz. To się chyba nazywało na ferie musisz poszukać bo nie wiem czy dalej ta strona jest.

Ostatnio edytowane przez Parka : 05-08-2015 o 16:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-07-2015, 20:09
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Dopiero lato!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-07-2015, 21:20
kasia0123 kasia0123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Hej. Nie da się ukryć, że dopiero lato, ale warto wcześniej sobie zamówić wyjazd. Zamawiając z wyprzedzeniem można naprawdę dużo zaoszczędzić. Ja zarówno wyjazdy letnie, jak i zimowe zamawiam znacznie wcześniej i sporo na tym udaje mi się zaoszczędzić. Wiesz co najlepiej będzie, jak rozejrzysz się przez internet, bo możesz znaleźć najciekawsze propozycje wyjazdów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-07-2015, 23:08
zamir zamir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witajcie ponownie, bardzo Wam dziękuję za wszystkie Wasze komentarze. Moim zdaniem sześciolatek jest zbyt mały na samotny wyjazd, więc planujemy rodzinny, zimowy wyjazd na narty. Mam świadomość, że jest jeszcze lato, ale lubię robić rezerwację wcześniej, bo wychodzi znacznie korzystniej cenowo. Właśnie nam się bardzo marzy wyjazd w Alpy, tylko szukamy, gdzie można taki wyjazd zarezerwować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-08-2015, 12:13
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

My zimą do Szczawnicy chcemy z dziecmi pojechac I tez wszystko planujemy wcześniej. Znalazłam świetny pensjonat http://noclegszczawnica.pl/3/pensjonat_skalny
który nas zauroczył. Myślę że i dzieciom okolica sie spodoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-09-2015, 11:58
remina remina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja nigdy nie jeździłam jako dziecko i szkoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-09-2015, 17:36
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Nie jestem fanką szalenia na nartach. Jakoś nigdy nie mogłam się tego nauczyć. Także mnie wyjazdy do zimowych kurortów w ogóle nie pociągają.
Jeśli już wyjeżdżam gdzieś zimą to najchętniej do fajnego spa w stylu tego: http://www.medicaspa.pl/ . W takich miejscach najlepiej mi się wypoczywa. Mogę się odciąć od wszystkiego i po prostu oddać sie przyjemnemu relaksowi. Jestem pewna, że na nartach nie odpoczęłabym równie dobrze. Także ja póki co będe trzymała się swojej wersji zimowego wypoczynku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.