kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-04-2014, 14:59
NATALYAEVIL1528 NATALYAEVIL1528 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 9
Thumbs up

Ja wolę coś ugotować jak spora część koleżanek przede mną, ale czasami jednak już człowiekowi brakuje sił więc idę wtedy na pizzę lub ewentualnie mój luby coś gotuje

____________________
Wszystko jest*możliwe kotły na pellet nasza oferta jest super!

Ostatnio edytowane przez NATALYAEVIL1528 : 16-06-2014 o 14:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-04-2014, 18:35
ONECLAUD80 ONECLAUD80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 10
Lightbulb

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie:-)
a ja lubię mniej więcej dwa razy na miesiąc wyjść do porządnej restauracji. Zawsze można się czegoś nauczyć i oczywiście miło spędzić czas ze swoim ukochanym

____________________
Prawda w oczy kole http://inwestujzglowa.bloog.pl/ takie mamy ceny!

Ostatnio edytowane przez ONECLAUD80 : 26-06-2014 o 12:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 29-04-2014, 14:24
Thececelia90 Thececelia90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 8
Unhappy

Ja codziennie pracuje po 8 i 12h więc jeśli jest czas to gotuję, a jeśli wracam o 18 do domu to wychodzę do knajpki, gdzie tanio można zjeść w granicy 15zł.

____________________
Wejdz na stronę http://mojdommojewnetrze.blog.pl/ sprawdz nas!

Ostatnio edytowane przez Thececelia90 : 23-06-2014 o 10:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-05-2014, 17:30
Gizela78 Gizela78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Angry

Ja bardzo lubię gotować więc najczęściej jemy w domu, ale ostatnio bardzo polubiłam kuchnię chińską i często chodzimy np na kaczkę po pekińsku, ale właśnie przymierzam się żeby zrobić chińszczyznę w domu

____________________
Koniecznie zajrzyj do nas http://wycieczkowicze.tumblr.com/pos...ztolnia-kowary przekonasz się, że nasza oferta jest super.

Ostatnio edytowane przez Gizela78 : 30-03-2015 o 10:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 05-05-2014, 20:27
ONECLAUD80 ONECLAUD80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 10
Domyślnie

Thececelia90 takie miejsca są też fajne, jedzonko na wagę, bierzesz co chcesz i ile, nawet jedno kopytko czy pieroga. można w ten sposób spróbować wielu rzeczy i mało pieniędzy na to wydać. często przed wyjściem na miasto z tego korzystamy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 06-05-2014, 08:42
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Również lubię chodzić do miejsc, gdzie można zjeść na wagę. Najczęściej do Deka Smaku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 06-05-2014, 12:30
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Najczęściej w domu, ale czasem zdarza się nam iść do jakiejś restauracji bądź pizzerii w galerii handlowej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 02-07-2014, 13:00
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

My głównie w domu ale jednak raz czy też dwa razy w tygodniu lubimy wyskoczyć sobie na co nie co do dobrej restauracji
Najlepsza moim zdaniem gospoda w Warszawie znajduje się w miejscowości Konstancin Jeziorna zaledwie kilkanaście minut samochodem .Jest to Gospoda Zalewajka. Świetne miejsce , w którym serwują smaczne potrawy kuchni polskiej ( razem z mężem lubimy właśnie takie tradycyjne jedzenie).
Warto jest wybrać się tam na wspólny rodzinny obiad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-07-2014, 11:51
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

My z męzem jemy głownie w domu jednak lubimy raz na jakiś czas wyskoczyć właśnie do restauracji. Mamy już swoich kilka ulubionych kulinarnie punktów.Bardzo smakuje nam jedzenie w restauracji Smak Morza ( tutaj menu http://www.smakmorza.pl/ ). Znajduje się ona w pięknym miejscu, mianowicie przy sopockiej plaży i serwują tam najsmaczniejsze potrawy jakie kiedykolwiek z mężem jedliśmy w tych okolicach
Zawsze serwują tam świeżą rybkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-07-2014, 08:22
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Ja szczerze mówiąc od pewnego czasu nie wychodzę często na miasto. Mam dwójkę małych dzieci , mąz jest zapracowany i po prostu nam się nie chce. Oczywiście się zdarza, że wyjdziemy rodzinnie na obiad w sobotę ale częściej jednak wolimy sobie coś smacznego zjeść w zaciszu domowego ogniska.
Lubimy bardzo pizzę Wcześniej zamawiałam głównie przez telefon ale nie miałam głowy do pilnowania karteczek z numerami i ciągle je gubiłam.
Fajnym rozwiazaniem okazało się zamawianie pizzy przez internet. Wypróbowaliśmy i przypadło nam go gustu. Skorzystaliśmy z Warszawie z portalu Skubacz: http://www.skubacz.pl/pizza/warszawa - składa się zamówienie i po jakimś czasie przywożą Ci pizzę do domu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.