kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 10-04-2019, 10:13
Ewa_Jab³kowska Ewa_Jab³kowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domy¶lnie szafy na wymiar

Bardzo dobre szafy jako¶ciowo ma firma http://szafynawymiar.net/. Wspania³a obs³uga i bardzo dobre ceny jak na szafê na wymiar
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-04-2019, 17:34
jumz jumz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domy¶lnie

no ja mam tak± szafê u siebie i serdecznie polecam
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-05-2019, 22:21
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domy¶lnie

Na wyró¿nienie na pewno zas³uguj± szafy wnêkowe we Wroc³awiu , firma oferuje bardzo wysok± jako¶æ, dobr± cenê, a tak¿e darmowe us³ugi jak wycena czy projekt. Takie firmy to siê ceni
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-05-2019, 07:04
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domy¶lnie

Na Mazowszu najlepsze szafy robi± Wiór-P³yt z Wyszkowa, na terenie Warszawy u mnie i u cioci robili. Dok³adnie na wymiar i pod oczekiwania klienta, ja efektami jestem zachwycona. Robi± sko¶ne tak¿e, pod schodami mam zabudowê zrobion±, wszystkie buty trzymam. Wszystko leciutko chodzi, do tego jakie fronty jako¶ciowo super, idealnie dociête.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-05-2019, 16:28
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domy¶lnie

S± bardzo funkcjonalne, warto zainwestowaæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2019, 22:40
pawell Mê¿czyzna pawell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domy¶lnie

Takie szafy s± najpojemniejsze
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-08-2019, 15:57
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ karo
Na Mazowszu najlepsze szafy robi± Wiór-P³yt z Wyszkowa, na terenie Warszawy u mnie i u cioci robili. Dok³adnie na wymiar i pod oczekiwania klienta, ja efektami jestem zachwycona. Robi± sko¶ne tak¿e, pod schodami mam zabudowê zrobion±, wszystkie buty trzymam. Wszystko leciutko chodzi, do tego jakie fronty jako¶ciowo super, idealnie dociête.
Zabudowa pod schodami jest ok ale ja inaczej zaaran¿owa³am przestrzeñ pod schodami, urz±dzaj± c tam miejsce relaksu. Na blogu https://www.kuchniapelnanagrod.pl/ znalaz³am ciekawe podpowiedzi i wykorzysta³am jeden z ich pomys³ów. Efekt mnie zaskoczy³, miejsce ulubione przez wszystkich cz³onków rodziny, ³±cznie z psem
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-08-2019, 15:57
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ karo
Na Mazowszu najlepsze szafy robi± Wiór-P³yt z Wyszkowa, na terenie Warszawy u mnie i u cioci robili. Dok³adnie na wymiar i pod oczekiwania klienta, ja efektami jestem zachwycona. Robi± sko¶ne tak¿e, pod schodami mam zabudowê zrobion±, wszystkie buty trzymam. Wszystko leciutko chodzi, do tego jakie fronty jako¶ciowo super, idealnie dociête.
Zabudowa pod schodami jest ok ale ja inaczej zaaran¿owa³am przestrzeñ pod schodami, urz±dzaj± c tam miejsce relaksu. Na blogu https://www.kuchniapelnanagrod.pl/ znalaz³am ciekawe podpowiedzi i wykorzysta³am jeden z ich pomys³ów. Efekt mnie zaskoczy³, miejsce ulubione przez wszystkich cz³onków rodziny, ³±cznie z psem
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.