kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 15-06-2021, 10:01
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Teraz na szczęście już bardzo dobrze znam sposób na pozbycie się bólu miesiączkowego. A dokładniej to przyjmuję tabletki antykoncepcyjne vines, które mnie chronią przed wpadką ale także i nie czuję już tego comiesięcznego bólu, a to było dla mnie potwornie męczące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 16-06-2021, 10:26
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Tak bardzo rozumiem ten problem. Od lat co miesiąc faszerowałam się silnymi lekami, ku rozpaczy mojej wątroby. Nie chciałam wierzyć mojej mamie, kiedy usiłowała mnie przekonać, że naprawdę naturalne sposoby są najlepsze, a jak to mama, okazało się, że jak zwykle miała rację Moim magicznym panaceum na wszelkie miesiączkowe dolegliwości jest olejek laurowy Laurosept q73 100ml, który spokojnie starcza na dłuższy czas, a jest po prostu bezkonkurencyjny. Czytałam już kilak lat temu o tym, że wyciąg z drzewka laurowego ma takie właściwości, ale akurat w tym preparacie jest połączony z kurkumą i ja widzę ogromną różnicę. Trzymajcie się dziewczyny, nie wszystko stracone !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 16-06-2021, 17:49
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

U mnie radykalnie zmniejszyły się bóle menstruacyjne jak zaczełam używać podpasek naturalnych Masmi, które są wykonane całkowicie ze zdrowej bawełny organicznej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 17-06-2021, 16:10
welch.nadia's Avatar
welch.nadia welch.nadia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Udaj się do lekarza, każda z nas ma zupełnie inny organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 28-06-2021, 18:10
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

A wiecie, że odpowiednie produkty do higieny- chodzi mi tutaj o podpaski czy tampony, mogą wpływać na zmniejszenie bólów miesiączkowych? Sama w to nei do końca wierzyłam, ale odkąd przerzuciłam się na tampony i podpaski z Masmi, które są w pełni naturalne to faktycznie poczułam różnicę. Do tego dobrze wchłaniają, podpaski nie przesuwają się i nie podrażniają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 16-07-2021, 08:48
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

Jeśli przyczyną bólu jest endometrioza to nic poza zabiegiem nie uśmierzy tego bólu. Ja miałam operacje usuwania endometriozy w szpitalu medicover, w asyście robota da vinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 16-07-2021, 09:12
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja odkąd zaczęłam używać naturalnych podasek Od Masmi , radykalnie zmniejszyły mi się bóle menstruacyjne . odpaski, wkładki i tampony Masmi mają tylko jeden składnik – są wykonane w całości z najzdrowszej na świecie certyfikowanej bawełny organicznej bielonej wodą utlenioną (tlenem)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 19-07-2021, 21:32
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Na pewno warto zmienić produkty do higieny na te naturalne. Ja sama od jakiegoś czasu już używam masmi i czuję zdecydowaną różnicę. Podpaski są chłonne i cienkie a przy tym dobrze trzymają się bielizny. W składzie mają tylko bawełnę organiczną więc są najbezpieczniejszą opcją dla kobiecych stref intymnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 21-08-2021, 20:32
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Na pewno warto zmienić produkty do higieny na te naturalne. Ja sama od jakiegoś czasu już używam masmi i czuję zdecydowaną różnicę. Podpaski są chłonne i cienkie a przy tym dobrze trzymają się bielizny. W składzie mają tylko bawełnę organiczną więc są najbezpieczniejszą opcją dla kobiecych stref intymnych.

I tu się zgadzam. Jednak co naturalne to naturalne i na pewno dużo zdrowsze A masmi są bez żadnych substancji chemicznych w składzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 09-09-2021, 12:14
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

U mnie tabletki przeciwbólowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.