kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-12-2020, 12:58
kasia09 kasia09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 14
Domyślnie

moi kochani a czy ma ktoś z Was może u siebie w domu/mieszkaniu włączniki dotykowe ?? zastanawiam sie nad nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 20-12-2020, 14:16
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ciekawa sprawa. W końcu jeśli chodzi o kwestie związane z wystrojem Waszego mieszkania, to faktycznie wszystko leży po Waszej stronie. Właśnie dlatego może warto w pierwszej kolejności przyjrzeć się temu tematowi i zastanowić się, co bedzie najlepsze dla Waszego mieszkania? Wiem, że w https://kupujledy.pl/pl/32-dzieciece znajdziecie między innymi ciekawe lampy dziecięce, które jesteście w stanie zastosować w pokoju u Waszych maluchów. To świetna rzecz, dlatego też już teraz tam zajrzyjcie i sie nad tym zastanówcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 20-12-2020, 15:59
Wotan Wotan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Mi na suficie podobaj się plafony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-01-2021, 11:46
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

u mnie sprawdziła się również lampa kwadratowa sufitowa. Wybrałam kolory uniwersalne czarny i biały, żeby nie było kłopotów jak na przykład zdecyduje się na przemalowanie ścian.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-02-2021, 14:20
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Wiedziałyście, że activejet ma w swojej ofercie także lampy? Szukalam nowych lamp na korytarz i właśnie w ich ofercie znalazłam idealnie pasujące do mojego mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-02-2021, 22:42
paluszek991 paluszek991 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 130
Domyślnie

Zależy od wystroju, mi się podobają jakieś takie fajne loftowe lampy. Możesz sobie tutaj popatrzeć - https://dobrasofa.pl/, jest dużo bardzo stylowych, ale nadal w fajnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-02-2021, 20:38
Nuui2es Nuui2es is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

czy są one efektowne?
-
wywóz gruzu Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-03-2021, 20:06
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Lampy w salonie są bardzo ważne i warto dobrze się zastanowić jakie oświetlenie zastosować w swoim domu czy mieszkaniu. Jeśli szukacie czegoś, co idealnie wpasuje się do nowoczesnych wnętrz to wejdź na stronę https://www.sklep.kaja.com.pl/duzy-z...a-p-28087.html. Połączenie złota i czarnego to bardzo modne i praktyczne rozwiązania, które możecie zakupić w okazyjnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary Wczoraj, 08:45
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 562
Domyślnie

Oświetlenie to nie tylko funkcja użytkowa, to również element dekoracyjny. W sklepach online znajdziecie nie tylko lampy, ale także akcesoria dekoracyjne, które pozwolą Ci stworzyć unikalną aranżację, odzwierciedlającą Twój osobisty styl. Wybór odpowiedniego oświetlenia do domu może być trudny, dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy podpowiedzą Ci, jak dobrać lampy do konkretnych pomieszczeń oraz jakie trendy obecnie królują w dziedzinie oświetlenia wnętrzowego. Tutaj https://dekoridum.pl/lampy-wiszace/2...693749615.html jest namiar na sklep, w którym znajdziecie wiele różnych ciekawych opcji do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.