kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-08-2021, 15:19
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

chciałabym poznać setback znaczenie. Mój prawnik ostatnio użył tego sformułowania i ja kompletnie nie rozumiem co ono oznacza a głupio mi było się go zapytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-09-2021, 14:43
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 771
Domyślnie

A jeżeli potrzebujecie porady prawnej jeżeli chodzi o kredyt we frankach to pomoc możecie znaleźć tutaj https://www.adwokat-laskowska.pl/kan...dyty-frankowe/ . Z własnego doświadczenia wiem, że jest to jak najbardziej profesjonalna kancelaria. Można im zaufać i powierzyć własne problemy.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-09-2021, 13:31
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 299
Domyślnie

Pomocy prawnej warto szukać u przede wszystkim sprawdzonych i pewnych osób jak np Pan Dawid Rzeski https://rzeski-kancelaria.pl/ Wiem że pomógł wielu osobom w naprawdę trudnych i ciężkich przypadkach z prawem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-09-2021, 08:29
Gierra167 Gierra167 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 40
Domyślnie

Uważasz, że zostałeś oszukany z umową dotycząca kredytu frankowego? Nie musisz stać na stracnej pozycji. Walcz o swoje, pomoże ci w tym firma ze strony Unieważnienie kredytu frankowego polecam ich bardzo bo nie będziesz musiał sam zajmować się całą dokumentacją związaną z prawnymi kwestiami. Zobacz na ich stronę i skontaktuj się z nimi przez formularz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-09-2021, 09:04
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jeżeli nie jesteś czegoś pewna, albo zwyczajnie potrzebujesz pomocy, to warto wybrać się do specjalisty, w końcu po to oni są i nie ma co się zastanawiać. Mnie adwokat w Szczecinie uratował na sali rozpraw. Totalnie się zestresowałam, gdy mój były mąż zaczął kłamać i nie wiedziałam jak się bronić, na szczęście on był opanowany i wiedział co robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-09-2021, 08:22
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 599
Domyślnie

Znam dobrego i skutecznego prawnika ze Szczecina i mogę polecić z czystym sumieniem adwokata Łukasza Węgłowskiego. Prowadził moją sprawę rozwodową i wywalczył też wysokie alimenty na dzieci. Bez niego nie poszło by tak gładko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-09-2021, 07:49
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Czy byliście w Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając? Czy nie wydaje wam się, że to jest całkiem dobre miejsce na rozwiązywanie wszelkich konfliktów? Ja uważam, że Panie są na tyle profesjonalne, że ogarniecie temat raz dwa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-09-2021, 19:46
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Najlepsza pomoc prawna Wrocław to tylko i wyłącznie u adwokatów Krzysztoporskich. Zdecydowanie ich profesjonalizm i podejście do klienta są na najwyższym poziomie. Warto oddać im swoją sprawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-09-2021, 20:03
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 852
Domyślnie

Ja na szczęście nie miałam konieczności korzystania z pomocy prawników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-09-2021, 09:05
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 247
Domyślnie

Cesja wierzytelności - windykacja, znacie się na takich sprawach? Czy osoba na rzecz której dokonano przelewu wierzytelności - może dokonać odwołania etc? Wiecie coś czytałam, że pismo pochodzące od windykatora z informacją o zakupie wierzytelności nie jest żadnym prawnym dokumentem stwierdzającym ten fakt. Wiecie coś więcej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.