kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2014, 13:36
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Soki - domowe czy te ze sklepu?

Da się w sklepie kupić soki, które byłyby bogate we wszystkie składniki odżywcze zawarte w owocach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-11-2014, 17:28
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Nie sądzę, żeby takie soki ze sklepu były pełne witamin. Pewnie większość z nich zostaje utracona w trakcie obróbki.
Lepiej zainwestować w domową wyciskarkę do soków, jeśli bardzo ci zależy na wysokiej jakości domowych soków.
Tu np. http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/ mają takie wyciskarki, które działają na wolnych obrotach, więc powoli wyciskają sok, a nie siekają na papkę.
Dzięki temu owoce nie tracą swoich naturalnych witamin i enzymów, co jest ważne, bo te są łatwo przyswajalne dla organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-11-2014, 09:48
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Oczywiście, że domowe są lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2015, 10:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Zdecydowanie te domowe, które dają bardzo duży witaminy C. Ostatnio czytałam na stronie http://www.lioton.pl/Twoje-zdrowie , że mogą one nam w zdecydowany sposób pomóc z problemami żylnymi. Więc ja się staram zawsze rano wypić szklaneczkę świeżego soku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-01-2015, 12:26
Sonjapol96 Sonjapol96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 11
Domyślnie

uważam świeże warzywa i owoce za podstawowe źródło składników . Muszę powiedzieć z mojej strony, że naprawdę warto pić domowe soki ponieważ są źródłem aktywnych składników odżywczych o szerokim spektrum oddziaływania ja sama staram się pić jak najczęściej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-02-2015, 09:17
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Oczywiście,że najzdrowsze są świeże warzywa oraz owoce ale sok po prostu przyjemniej się pije
Nie sądzicie?
Poza tym jak można sobie poczytać:
http://zdrowastronapiekna.pl/p/oczys...teczne-metody/
Na tej stronie. Soki pomagają oczyszczać organizm z toksyn. I to bardzo skutecznie. Polecam całkowicie zrezygnować z kupnych soków. Na rzecz na przykład tych wyciskanych w wyciskarce albo wody z cytryna Zobaczycie po miesiacu,ze wasza cera będzie ładniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-02-2015, 21:33
malorycy77 malorycy77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Domowe są najlepsze, ale te sklepowe, tzw jednodniowe też są robione na tej samej zasadzie. Ja uwielbiam, sok pomarańczowy, ale na pusty żołądek nie jest on najlepszym rozwiązaniem, warto nawet popić go zwykłą wodą mineralną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-02-2015, 14:31
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

jednodniowe ze sklepu są warto kupienia, ale w domu za pomocą wyciskarki można dowolnie eksperymentować ze składnikami więc ja jest za domowymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-03-2015, 19:06
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Najlepiej robić soki samemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-05-2015, 13:45
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

A na początku myślałam o innych sokach ! Ja mam obecnie sokowirówkę i na tyle co używam to mi wystarczy. Nad wyciskarką zastanowię się w przyszłości. Obecnie pijemy w domu wodę. Czasami z cytryną oraz z miodem . Lubimy jeszcze sok malinowy.

Zamawiam tutaj:
http://www.smakiziemi.eu/19_batom

Jest to naturalny sok z malin. Z plantacji eko tak więc nie zawiera żadnych szkodliwych substancji jakimi są niekiedy pryskane owoce. Z wodą jest przepyszny i lubią go szczególnie dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.