kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-03-2018, 11:03
makijaz makijaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Thumbs up Makijaż permanentny

Może szukacie dobrego gabinetu makijażu permanentnego we Wrocławiu? Zajrzyjcie do Makijaż permanentny Wrocław
Jest to gabinet z wieloletnim doświadczeniem, oferujący szeroki wybór zabiegów. Jest to również miejsce, w którym panuje naprawdę miła atmosfera.
__________________
Wrocław - Makijaż permanentny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-03-2018, 19:36
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Jak dla mnie to trochę przesada taki makijaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-03-2018, 10:56
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

A właśnie szukam takiego miejsca we Wrocławiu . Chętnie sprawdzę ten, który polecasz, jednak powiem Ci, że interesuje mnie jeszcze to studio http://contourstudio.pl/zabiegi/makijaz-permanentny/ ponieważ ma bardzo dobre opinie moich koleżanek. Czy byłaś tam może kiedykolwiek? Podobno wykonywany tam makijaż trwały jest bardzo naturalny.. Naprawdę nie wiem, gdzie mam się zapisać, żeby wyglądać dobrze..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-04-2018, 17:40
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Pewnie zaglądają tu też dziewczyny z Warszawy i w kwestii makijażu permanentnego mogę w 100% polecić Dominikę Kossakowską z Jest Pięknie. Świetna i doświadczona linergistka. Robiłam u niej brwi metodą woskową kilka miesięcy temu, efekt bez zarzutu. Teraz mam chęć na zrobienie sobie ust
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-10-2018, 16:21
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Z mojej strony mogę polecić Beauty Masters Studio https://www.beautymasters.pl . Koleżanka mnie jakiś czas temu wyciągnęła do nich na makijaż permanentny brwi. Z początku się bałam, że będę źle z nimi wyglądać i że cały zabieg będzie bolesny. Ostatecznie efekt mnie zaskoczył, oczywiście pozytywnie. Brwi pięknie wyglądają i wszystko odbyło się na wysokim poziomie.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 12-10-2018 o 16:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-10-2018, 11:36
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Ta oferta jest najlepsza - makijaż permanentny Gliwice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-11-2018, 20:23
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja również zaczęłam się ostatnio zastanawiać nad takim makijażem, a konkretnie interesowałby mnie makijaż permanentny brwi. Moim zdaniem, kiedy brwi są ładnie podkreślone i mają odpowiedni kształt, cała twarz wygląda dużo lepiej. Ja szukam jakiegoś gabinetu, w którym będę mogła zrobić sobie taki trwały make-up, ale najlepiej w Poznaniu. Koleżanka poleciła mi, abym weszła na stronę http://izabellabinkowska.pl/. Rzeczywiście, ten gabinet wydaje się bardzo fachowy i profesjonalny, ceny chyba też nie są złe, z tego, co widziałam w cenniku. Jak sądzicie, warto się tam udać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-11-2018, 20:34
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Jeśli mogę coś polecić ze swojej strony to zajrzyjcie sobie na stronę https://www.beautymasters.pl/ . Właśnie u nich wykonywałam swój zabieg i jak dla mnie była to naprawdę profesjonalna robota Jestem zdania, że na pewno do nich wrócę i jeśli decydować się na microblading brwi w Warszawie to tylko u nich. Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie zadowolone, bo jak dla mnie salon jest godny uwagi i śmiało możecie się umawiać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-11-2018, 20:13
mańka mańka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 32
Domyślnie

Taki makijaż jest świetną opcją, sama niedawno wprowadziłam go do swojego salonu kosmetycznego, a to wszystko dzięki szkoleniom w Nouveau Contour. Mam bardzo dużo klientek, które decydują się na taki makijaż i są bardzo zadowolone. Jednak nie można wybierać pierwszego lepszego salonu tylko taki na którym się znają na rzeczy bo takiego makijażu trudno się pozbyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-12-2018, 18:55
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

No na pewno dzięki takiemu makijażowi można zaoszczędzić dużo czasu. Ja również lubię zamiast cieni, robić sobie kreski, tylko że to też stało się już nieco męczące. Teraz robię sobie w salonie https://www.permanentny.com/makijaz-...ednie-warszawa i nie muszę się martwić o to, że w jednym oku mam grubszą kreskę a w drugim cieńszą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.