kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-08-2017, 13:10
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Wypady do restauracji

Jak często wychodzicie do restauracji ze swoimi partnerami/rodziną? W moim związku powstał spór jako, że lubię odwiedzać Stare Metropolis w Toruniu, gdzie sięgam po makarony z oferty opisanej na ich stronie http://www.staremetropolis.pl/, mój facet twierdzi, że to rozrzutność i wolałby widzieć mnie częściej w kuchni gotującą dla wszystkich. Jak to jest u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-11-2017, 10:27
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Ja staram się przynajmniej raz w tygodniu wyjść na jakieś jedzenie na mieście. Ostatnio lubię zaglądać do grand croissants w krakowie na krupniczą. Jest bardzo fajna atmosfera i serwują pycha rogale wypiekane w piecu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-11-2017, 08:50
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Przecież raz na jakiś czas warto jest wybrać się do restauracji i wydać trochę pieniędzy. W wielu lokalach serwowane są dania, które dość trudno przygotować na własną rękę w domowych warunkach. Ja często bywam w Warszawie i zdarza mi się odwiedzać różne lokale gastronomiczne. Jednym z moich ulubionych jest przede wszystkim Szkutnia (ul. Kobiałka 48a na Białołęce). To bardzo przyjemna włoska restauracja, w której organizowane są również imprezy okolicznościowe, a nawet niewielkie koncerty. Naprawdę nieźle można się zabawić i smacznie zjeść. Jakby ktoś był zainteresowany to zostawiam adres ich strony - http://www.szkutnia.waw.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-11-2017, 15:20
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Raz na jakiś czas trzeba się wybrać do restauracji. Bardzo miło wspominam rodzinny wypad do restauracji Chata z Zalipia w katowicach. Świetne miejsce i bardzo klimatyczne. Na ścianach malowidła niczym z zalipia i restauracja stylizowana na staropolską chatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-03-2018, 22:31
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja ostatnio jadłam w Ok Wine Bar we Wrocławiu nieopodal rynku. Jest tu niezwykle romantycznie i mają niespotykane nigdzie wina. Byłam tu z mężem ,z którym pewnie jeszcze się tutaj wybierzemy . W mojej ocenie lokal, jedzenie i obsługa 10/10 Tutaj znajdziecie ich aktualne menu http://www.okwinebar.com/ które według mnie jest wyśmienite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-03-2018, 22:14
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Nie chodzę do restauracji zbyt często, ale systematycznie zamawiam do domu jedzenie z różnych lokali. Ostatnimi czasy, najczęściej z http://wroclaw.pizzerianocna.pl/#kontakt gdyż bez większych namysłów mogę nazwać ją mianem mojej ulubionej ;-). Nie tylko przyrządzane przez nią pizze są smaczne, ale nie muszę też na nie długo czekać! Zawsze są na czas, a często nawet i przed!

Ostatnio edytowane przez mczay : 27-03-2018 o 11:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-03-2018, 18:46
Crysia Crysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 15
Domyślnie

Fajnie jest wyjść na miasto i zjeść coś dobrego. Na co dzień jem szybko i przygotowuje proste dania. Uwielbiam zabierać znajomych i jeść w https://restauracjapapu.pl/ To najlepsza knajpa na Mokotowie. Serwują tam przepyszne dania z dziczyzny. Można wypić dobre wino. Przy stole prowadzimy najciekawsze rozmowy. To czas dla nas i naszych gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-04-2018, 17:39
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Często zdarza nam się wychodzic z rodzinką do restauracji. Ostatnio byliśmy w Chacie z Zalipia w katowicach i bardzo nam smakowało, jedzenie było pyszne i wszystkim bardzo smakowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-04-2018, 11:28
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Może nie jest to tak często, jakbyśmy tego chcieli, ale przeważnie raz w miesiącu gdzie wyskoczymy. Ostatnio mąż zabrał mnie na burgery we wrocławiu. Kliknij i dowiedz się, jakie dobre rzeczy przyszło nam jeść. Może nie było to lekkie jedzonko, ale za to jakie pyszne?! Mniam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-04-2018, 11:35
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Powiem szczerze, ze ja osobiście to rzadko wychodzę do restauracji. Częściej wraz z mężem zamawiamy jedzenie z Margaret we Wrocławiu. Zawsze jest pyszne i bardzo nam smakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.