kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 27-04-2021, 15:45
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Tych rodzajów diety jest tak dużo, ze spokojnie każdy znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Osobiście uważam, ze najbardziej optymalna jest dieta pełnowartościowa, więcej na jej temat możecie poczytać na https://sofra.com.pl/instytut-zdrowi...nowartosciowa/. Zawiera wszystkie niezbędne makro i mikroskładniki, jest wskazana dla każdego, nawet dla osób, które są w trakcie rekonwalescencji po chorobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 11-06-2021, 19:10
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 005
Domyślnie

Jeżeli zdrowa i smaczna Dieta pudełkowa to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę i możliwości przygotowane przez SportFoodBox przetestowalam sama na sobie i moge serio polecic, menu maja roznorodne, dostawa na czas, fajna oferta, na stronie jest wszystko co trzeba wiedziec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 16-06-2021, 10:49
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Zacznij jeść zdrowo i uprawiać sport, to na pewno pomoże Ci dojść do Twojej wymarzonej wagi. Jeśli chodzi o przepisy, to zajrzyj na bloga https://mojemusli.pl/blog/domowa-gra...rosty-przepis/ jest on naprawdę super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 22-06-2021, 15:21
ward.harold ward.harold is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Miasto: Mielec
Posty: 1
Domyślnie

Niestety, ale nie jest tak prosto schudnąć jak nam się wydaje. Potrzeba do tego czasu i cierpliwości. Oprócz tego odpowiednia dieta, dawka ruchu oraz ewentualne suplementy diety, które nam pomogą w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 25-06-2021, 14:54
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Jeśli chcesz schudnąć to zdrowa, odpowiednia dieta jest podstawą. Do tego woda i ruch. Na pewno wtedy schudniesz. Tutaj www.lovecatering.pl znajdziesz ofertę Love Catering. Mają pyszne diety i bardzo rozbudowanym menu. Nie jadłam jeszcze tak dobrych pudełek, a przerobiłam już kilka firm! Warto rozważyć tą opcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 25-06-2021, 18:59
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Skuteczne odchudzanie musi być mądrze przeprowadzone, żeby efekty zostały osiągnięte w odpowiednim czasie no i oczywiście by nie nastąpił efekt jo-jo. Moja znajoma oprócz diety i ćwiczeń zapisała się na serię zabiegów endermologii do https://nicespa.com.pl/ . Dzięki temu udało jej się stracić dodatkowo kilka cm jak i ujędrnić skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 10-07-2021, 13:24
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 125
Domyślnie

Ja również uważam, że świetnym pomysłem na odchudzanie jest skorzystanie z takiej możliwości, jak Catering dietetyczny od Mój Catering. Sprawdza się świetnie, kilogramy lecą w dół i ja na niej po prostu czuję się świetnie. Dla mnie idealna opcja za naprawdę rozsądne pieniądze, mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej i że utrzymam formę jaką udało mi się wypracować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 11-07-2021, 12:20
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Chciałabym zacząć się odchudzać i szukam zdrowych suplementów diety. Możecie coś polecić? Oczywiście wprowadzam do tego planu zbilansowaną dietę, jak również rower
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 11-07-2021, 12:48
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

U mnie super sprawdza się opcja z cateringiem. Zamawiam Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. Karmią na prawdę dobrze- posiłki są syte, świeże i smaczne a ja w końcu jem regularnie i zdrowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 27-07-2021, 16:52
miskafit miskafit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał gatsby
Jakoś suplementy na odchudzanie w ogóle do mnie nie przemawiają.
do mnie również.
__________
dieta pudełkowa Łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.