kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-04-2015, 23:05
jestegienka jestegienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Gdy mam wolną chwilę to gram w jakieś gierki na telefonie, ale to zazwyczaj wtedy, gdy czekam gdzieś w kolejce albo jadę autobusem i się nudzę. Poza tym to gram w tenisa i squasha, a poza tym grywam ze znajomymi w siatkówkę czasem i z mężem w ping-ponga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-04-2015, 11:28
balbincia balbincia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zajęć masz co nie miara. Ja już nie mam dużo wolnego czasu bo od kiedy mam dziecko to tylko na nie poświęcam swój czas..Kiedyś jeszcze jak byłam w podstawówce bardzo lubiłam biegać oraz uprawiać te sporty lekkoatletyczne. Teraz już bym nawet nie pamiętała jak się biega.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-05-2015, 18:53
malibu0992 malibu0992 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja sobie gram w wolnym czasie w tenisa czasem jak jest brzydka pogoda to sobie włączam komputer i gram na facebooku czy rożnych stronkach internetowych gierki logiczne, wtedy czas spiernicza szybko i pogoda nie straszna. Jak jest ładna pogoda to również się wybieram na rower.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-05-2015, 13:09
chela's Avatar
chela chela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 4
Domyślnie

Ostatnio tylko w Angry Birds :P
__________________
www.podnośniki-koszowe.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-05-2015, 19:09
tedla's Avatar
tedla tedla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja mam słabość do starych gier: Quake'a, Half-Life, Mafii, pierwszych GTA i Need for Speed.
__________________
ładowarki teleskopowe Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-05-2015, 11:37
ida2015 ida2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Też lubię GTA, nawet sobie sprawy nie zdajesz jak ja tą grę lubię Od małej dziewczynki grałam w nią na początku z kuzynem a później już właśnie z kolegami. Dobrze mi się również teraz gra po studiach po zajęciach i po opiece nad dzieckiem Jest bardzo fajnie i mi się podoba. Tych pozostałych gier to nie znam bo u mnie w towarzystwie nikt w nie - nie grał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-05-2015, 11:11
Malutkahyta Malutkahyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

GTA to klasyk też kiedyś grywałam najwięcej w gta vice city to była dopiero gra. Zasada jak się zabijesz to ja gram nieraz rozgrywki trwały długie godziny. Teraz sobie gram raczej na facebooku rożne logiczne gierki bardzo mnie wciągnęły na telefonie mam parę, gdy jadę autobusem do pracy to sobie gram.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-05-2015, 16:52
frezja09 frezja09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

No u mnie z czasem na granie teraz jest bardzo kruchutko. Dziecko absorbuje bardzo i praktycznie wolny czas jest tylko jak śpi, a jeśli do tego trzeba dodać normalne obowiązki domowe to na jakieś granie czasu nie mam. Lubiałam grywać w Angry Birds, ale teraz nie mam już czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-05-2015, 14:51
drabka drabka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja to lubię sobie pograć w karty, ale no wiecie, takie w realu, nie na komputerze czy telefonie. Lubię kontakty towarzyskie, a takie granie w karty to człowiek sobie i pogada i pogra, spotka się ze znajomymi. Teraz ludzie coraz częściej się sami izolują przez takie granie na komputerze zamiast gdzieś wyjść towarzysko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-05-2015, 21:58
mewa mewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Lubie sobie czasem pograć, ale to bardziej gram na tablecie niż na telefonie. Lubię takie proste i nieskomplikowane gierki typu kulki na przykład. Podoba mi się też Angry birds. Wciąga mnie, jak już zacznę to przepadam na dłuższy czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.