kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-02-2015, 18:45
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie Jaka najlepsza dzielnica Warszawy

Cześć ! Może ktoś z Was jest z Warszawy? Jakie dzielnice polecacie do zamieszkania?
Lepsze jest centrum czy może szukać coś poza ?
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-02-2015, 09:28
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Centrum jest drogie. Widziałaś może ceny mieszkań w nowych budynkach? Zaczynają się od ceny 20 tys. za m2... Czyste szaleństwo moim zdaniem.
Sama stawiałabym na Mokotów albo Wolę. Mieszkania sa tam o wiele tańsze a jednocześnie masz dobry dojazd do centrum. Zerknij sobie na stronę:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mi...-domy-warszawa
Targi nieruchomości, możesz sobie sprawdzić jakie realizowane są tam nowe inwestycje. Mieszkanie na rynku wtórnym kupisz w cenie od 7 tys. za m2. Z rynku pierwotnego już od 6 tys. za m2 ! Tak więc jest to bardziej opłacalna opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-03-2015, 12:33
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Zainteresuj się Bielanami. Obecnie realizowana jest tam bardzo ciekawa inwestycja mieszkaniowa. Prowadzi ją ten deweloper z Warszawy - w linku możesz sobie przejrzeć mieszkania.
Mieszkania bardzo nowoczesne. Okolica zielona. Trochę dalej od centrum ale dojazd jest prosty. Praktycznie kilkanaście minut samochodem i będziesz na miejscu. Standard moim zdaniem super - zerknij sobie chociażby na zdjęcie poniżej:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-03-2015, 19:27
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja lubię Mokotów i Wilanów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-03-2015, 21:13
jowitaG jowitaG is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 17
Domyślnie

Mokotów. Przynajmniej według mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-07-2015, 18:28
aiska88 aiska88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Mieszkałam długo w centrum, niedaleko ratusza, obok ambasady chińskiej. Blisko do starówki i parków, lokalizacja piękna. Ale od 4 rano tramwaje i autobusy. Dało mi się to we znaki, kiedy zachorowałam, bo miałam problem, żeby po prostu wypocząć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-07-2015, 22:26
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Dolny Mokotów moim zdaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-07-2015, 16:17
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Bardzo duży wybór mieszkań w Warszawie znajdziesz na http://www.mapanieruchomosci.pl/dewe.../warszawa/1/1/ My myślimy o nowym eM na Mokotowie. Jakoś ta dzielnica wydaje nam się najspokojniejsza i odpowiednia dla nas. Wszyscy mieliby wszędzie blisko a to ogromny plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-07-2015, 14:57
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Najlepiej w centrum Warszawy jak szukasz mieszkania to zajrrzyj tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/mies.../wroclaw/23/1/ mają oferty na terenie całej Polski w różnych dzielnicach znajdziesz tam też różnych deweloperów jeeli to włąśnie od niego chciałabyś mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-11-2015, 12:03
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Nie ma jednej, najlepszej dzielnicy. Każdy ma inny gust i inne zdanie. Poza tym ważne jest też ile możesz wydać i czego szukasz. Nie każdy deweloper ma taką samą ofertę. Dość popularne stało się osiedle Sosnowe. Więcej informacji masz na stronie http://sosnowa-polana.pl/, ale nie mówię, że Ci się spodoba. Mnie akurat przekonuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.