kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-07-2018, 19:08
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Każdy ma inne wymagania. Dlatego najlepiej przetestować kilka dzielnic. Możesz to zrobić decydując się na wynajem lokalu w Warszawie. Popatrz na oferty wynajmu lokali w Warszawie http://4sciany-nieruchomosci.pl/wynajem/N. Mnóstwo ofert, w różnych cenach, różnych dzielnicach. Taki wynajem lokalu w Warszawie przed zakupem mieszkania jest moim zdaniem bardzo wygodną opcją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 16-07-2018, 16:00
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 572
Domyślnie

W sumie faktycznie można tak zrobić ale jak już znasz miasto i wiesz gdzie szukać to lepiej będzie poszukać fajnego mieszkania u Atala takiego z wykończeniem pod klucz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 16-07-2018, 16:06
JaMichal_7 Mężczyzna JaMichal_7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

No chyba wiadomo, że śródmieście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 16-07-2018, 21:33
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 572
Domyślnie

hehe na imprezowanie to może tak ale do mieszkania nie, za duży tłok, hałas i tłumy ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-07-2018, 13:18
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

no tak śródmieście dobre dla młodych ale ceny kładą na łopatki jak dla mnie wilanów jest najlepszą dzielnicą ze względu na otoczenie, jest po prostu ładnie - bardzo dużo zieleni bo dużo parków i skwerków. moja siorka się tam niedawno z rodziną wprowadziła to miałam okazję bliżej zapoznać się z okolicą jakbyście myśleli o zamieszkaniu tam to możecie przedzwonić do Eugeniusza Jaworskiego - tel . 603 195 624 . za jego pośrednictwem moja siostra właśnie mieszkanie kupiła i sobie bardzo chwaliła współpracę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-07-2018, 14:46
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli mamy wybierać jakieś najładniejsze miejsca w mieście, to zwracamy uwagę na to, co jest dookoła i na to, co dane miejsce prezentuje. Fajnie, jeśli są parki, ławki, roślinność i fajnie, jeśli architektura miejska może pięknie wyglądać. Propozycje realizacji i tego, co można zrobić sprawdzicie sobie w firmie https://konarch.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 21-07-2018, 15:36
Rabbit_MAn Mężczyzna Rabbit_MAn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że najlepsze jest śródmieście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 28-07-2018, 10:29
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja bardzo lubię Mokotów i tutaj się przeprowadziłam. Wynajęłam firmę transportową Wiki i raz dwa pomogli mi z całą przeprowadzką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-08-2018, 19:59
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja cenię ciszę i spokój oraz bliskość zieleni dlatego zamierzam kupić mieszkanie na Rembertowie. Powstało tam bardzo ładne osiedle Park Leśny Rembertów http://radius-projekt.pl/mieszkania/...embertow/opis/ . Mieszkania są wykończone w wysokim standardzie, w pobliżu jest strefa sportowa, place zabaw a także las rembertowski. Osiedle świetnie skomunikowane jest z centrum Warszawy więc dojazd jest wygodny i szybki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-08-2018, 13:01
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 667
Domyślnie

Nie wiem jak dzielnica jest najlepsza, a to nie jest tak że dla każdego inna? Moim zdaniem najlepiej korzystać z pomocy biura nieruchomości Lebiedź, siostrze momentalnie znaleźli mieszkanie jakiego szukała i to blisko jej pracy tak jak chciała
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.