kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-07-2018, 10:43
miki545 Mężczyzna miki545 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli chodzi o Wrocław to mogę wam pomóc, ponieważ sam skorzystałem z pomocy dewelopera https://vantage-sa.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-07-2018, 03:52
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Mnie niestety aktualnie nie stać na kupno mieszkania i szukam mieszkania do wynajęcia. Jak na razie znalazłam kilka dość ciekawych ofert na tej stronie http://biuro-partner.com/oferty/mies...ynajem/gdynia/ , ale mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji i jeszcze sprawdzę mieszkania na wynajem na innych stronach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-07-2018, 23:39
esteban Mężczyzna esteban is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja niestety niezbyt lubię hałas wielkiego miasta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-07-2018, 12:24
Feeria Feeria is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 35
Domyślnie

Wszystko ma swoje dobre i złe strony. Młodzi ludzie powinni mieszkać w duzych miastach, bo tam kwitnie zycie towarzyskie. Dlatego szukając mieszkania dla córki przeglądam nieruchomości Ursynów http://4sciany-nieruchomosci.pl/mies...edaz-ursynow/N Stamtąd miałaby bliżej do pracy i ogólnie wszędzie blisko. Nieruchomości na Ursynowie tak jak widziałam na stronie biura mają dość fajne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-07-2018, 15:29
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

Mnie niestety nie stać obecnie na zakup mieszkania, ale znalazłam naprawdę cudowne oferty wynajmu w Gdańsku: http://www.russjan.com/wynajem-gdansk,181,pl.html Zawsze kochałam to miasto i już dawno planowałam się tam przeprowadzić, ale nie mogłam znaleźć mieszkania w odpowiednim standardzie. Tutaj jest wszystko! Już niedługo będę szczęśliwą mieszkanką gdańskiego Brzeźna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-07-2018, 16:07
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 572
Domyślnie

W Trójmieście też można znaleźć fajne i niedrogie mieszkania, widziałeś to osiedle Atala nad morzem? Tam jest świetne miejsce żeby się osiedlić z rodzinką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-07-2018, 23:06
Javier Javier is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Własne mieszkanie to bardzo dobra inwestycja i marzenie chyba każdego Polaka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-10-2018, 12:26
DynastyFan DynastyFan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał ecet
jakie mieszkanie będzie odpowiadać dla kawalera?
2 pokoje wydaje mi się będą optymalne, ale kawalerka nie, jakos lepiej mieć ten salon który jest stricte salone, przynajmniej ja tak mysle, sam szukam czegos większego w okolicach woli/ochoty, macie jakas sprawdzona firme deweloperska to podrzuccie, bo oferty ofertami a opinia opinią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-10-2018, 12:29
Ewelinka Ewelinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał ecet
jakie mieszkanie będzie odpowiadać dla kawalera?

własne, haha kobiety będą zadowolone ze jesteś zaradny i stać cie na mieszaknie:P a bez zartow to w jakiejś dobrej dzielnicy blisko centrum, wola na przykład, będziesz miał gdzie spedzac czas w okolicy, blisko do centrum żeby się z kims spotkać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-10-2018, 12:31
Nastka Nastka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał DynastyFan
2 pokoje wydaje mi się będą optymalne, ale kawalerka nie, jakos lepiej mieć ten salon który jest stricte salone, przynajmniej ja tak mysle, sam szukam czegos większego w okolicach woli/ochoty, macie jakas sprawdzona firme deweloperska to podrzuccie, bo oferty ofertami a opinia opinią


Polnord ma tam inwestycje mieszkaniowa, nawet ciekawa, kolega ma mieszkanie kolo 70 metrow i już planują jak wszystko urzadza, no przyznam ze calkiem fajnie przemyślany układ jak na taki metraz, i kuchnia i garderoba, wc, lazienka, ciekawi mnie jak w realu to będzie wygladac ale na razie obiecująco, niee narzekają za bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.