kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-05-2018, 22:40
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 525
Domyślnie Tabletki Girlinneed

Dziewczyny pomóżcie. Moja siostra zaszłą w ciążę, szukamy tabletem wczesnoporonnych - ona ma 17 lat. Nie ma szans na to, żeby urodziła i wychowała dziecko. Czytałam, że tabletki http://girlinneed.com/ można zamówić przez neta. Któraś z Was to kupowała? Sprawa pilna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-05-2018, 17:49
Limoonka Limoonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

zamówcie jak najszybciej żeby nie minął jej termin bo potem juz tylko mechaniczna aborcja zostaje. Ja dwa razy zaliczyłam wpadke i zdecydowalam sie zamowic te tabletki poronne. u mnie wszystko przebieglo ok. Najwazniejsze to stosowac sie do zalecen z opisu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-05-2018, 17:45
Magda111 Magda111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

ja miałam od nich cytotec. Szybko wysyłają, opakowanie jest dyskretne wiec nikt się nie polapie co jest w srrodku. Pamietaj, zeby stosowac sie dokladnie to zalecen z ulotki. Ja mialam troche mocne krwawienie ale ogolnie spoko, da sie przezyc. kilka dni po zazyciu poszlam na usg - ani sladu po ciazy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2018, 22:16
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 580
Domyślnie

kurde a to jest legalne? Można te tabletki zamówić bez zadnych konsekwencji? mi na razie nie potrzebne ale roznie to bywa. @Magda a poza krwawieniem nic wiecej ci nie bylo? jakies omdlenia itp? Bo czytalam rozne rzeczy o dzialaniach ubocznych pigulek po
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-05-2018, 22:37
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

hmm a mozna je dostac jakos w Polsce? Czy to nie jest legalne u nas? Czytalam artykuly, ze Poczta Polska wstrzymuje przesylki u siebie niezgodnie z prawem - aby tylko minal ten 'magiczny' termin 9 tygodni. Co o tym myslicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-06-2018, 18:58
KleoPatra KleoPatra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 15
Domyślnie

Hejka,
no stety/niestety tych tabletek nie mozna dostac w Polsce. Ale w krajach UE - jest legalna. Mozna zamowic te tabletki wlasnie m.in. na tej stronie, ktora podala Ajlar. Trzeba pamietac jednak o badaniu USG przed zazyciem tabletek - jesli ciaza jest pozamaciczna, to nie mozna ich brac!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-06-2018, 21:17
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Na stronie pisza rowniez, ze osoby, ktore choruja na choroby krwi, np anemie - nie powinny stosowac tego rodzaju tabletek. Takze pamietajcie, ze leku nie powinno się stosować, gdy podejmująca się aborcji kobieta spożywała alkohol lub substancje o działaniu narkotycznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-06-2018, 13:33
Samka72 Samka72 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 3
Domyślnie

ja zamawiałam pigułkę po ze strony girlinneed. Szybka wysyłka, bezpieczne i dyskretne opakowanie. W pudelku jasna instrukcja stosowania. U mnie wszystko przebiegło zgodnie z opisem. Po ciązy nie ma śladu, potwierdzone w usg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-06-2018, 22:02
Robalika Robalika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 3
Domyślnie

Hej Samka,
a badalas sie przed braniem tych tabletek? Skad sie dowiedzialas o ciazy?? Od gina czy z testu ciazowego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-06-2018, 20:51
Samka72 Samka72 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 3
Domyślnie

Nie badalam sie - znaczy wiem, ze nie mam anemii, wiec spoko A z ciazy dowiedzialam sie z testow ciazowych - 4 czy 5 zrobilam...do ginekologa poszlam juz po kuracji tabletkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.