kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-06-2018, 17:39
Robalika Robalika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 3
Domyślnie

Dzieki za info. Pytam, bo jak sie idzie do ginekologa i on wykryje ciaze - to sie nie zaklada od razu karty ciazy przypadkiem? A potem nie bedzie problemow, jak sie pojdzie zalozmy za miesiac na kolejna kontrole - a tu juz ciazy brak? Chociaz w sumie - samoistne poronienia takze sie zdarzaja dosc czesto, np moja kumpela 3x tak miala, zanim ciaza sie utrzymala.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-06-2018, 11:36
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 525
Domyślnie

No zaklada sie karte ciazy - to jest takze podstawa do uzyskania 1k za urodzenie dziecka. No ale tak jak mowisz - mozna przeciez naturalnie poronic i nikt Ci tego nie udowodni - czy to bylo naturalne poronienie, czy zazywalas tabletki na poronienie, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-06-2018, 18:10
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 209
Domyślnie

No fakt - tak jest. Nie ma więc się co ewentualnie przejmować, że będziemy mieć jakieś problemy przez to z prawem. Chociaż fakt jest taki, iż w Polsce nie jest to legalne. Szkoda, mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni i tabletka poronna będzie legalna i dostępna także u nas i niepotrzebne będą takie kombinacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-06-2018, 12:46
Magda111 Magda111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

niestety u nas takich pigulek po nie można kupić ale na szczescie sa takie strony jak ta girlinneed gdzie mozna kupic sprawdzone i bezpieczne tabletki poronne. To juz sumienie każdej z nas czy chce zazyc czy nie. Naprawde nie powinno sie oceniac decyzji kobiety bo nie kazda moze pozwolic sobie na urodzenie dziecka. Moim zdaniem lepiej wybrac pigulke po niz wyrzucac dziecko na smietnik - nie raz slyszy sie takie przerazajace historie i w pierwszje kolejnosci obwinia kobiety. Oczywiscie nie popieram takiego zachowania ale czasem warto glebiej przyjrzec sie problemowi niz z gory kogos obarczac wina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-07-2018, 21:52
Tateromaniaczka Tateromaniaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Hejka dziewczyny!
Widze, ze watek trudny - no ale zycie nie zawsze jest latwe - czasem bywa naprawde trudne. Tak samo jak podejmowanie takich decyzji. Dla ulatwienia dodam, ze jak juz zazywac takie tabletki po - to tylko ktores z tych: Cytotec, Arthrotec forte, Arthrotec, Misoprostol, Mifepristone (ru486) - te sa na 100% bezpieczne - dostepne np tutaj: http://girlinneed.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-07-2018, 22:44
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 580
Domyślnie

Dobrze wiedziec, ze mozna takie informacje uzyskac. Nie wiadomo czy i kiedy komus bedzie przydatne takie info - ale lepiej wiedziec, niz nie byc tego swiadomym, prawda? Zycie roznie sie toczy i nigdy nie wiadomo - czym nas zaskoczy. Dlatego warto byc przygotowanym na wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-07-2018, 23:04
Halyna Halyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 13
Domyślnie

Czesc dziewczyny!
No mam wlasnie taka sprawe, ze raczej bede potrzebowac taka pigulke po. Mowicie ze takie tabletki poronne z Girlinneed dzialaja napewno??? I nie bende musiala brac ich wiecej niz raz aby zadzialaly one?? bowiem one troche kosztuja piniedzy przeciez. prosze o szybkom reakcje.
Halyna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-07-2018, 16:02
Kim188's Avatar
Kim188 Kim188 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 3
Domyślnie

Warto zorientować się w tej sprawie wśród znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc i doradzić
__________________
A potem, całkiem wyraźnie, poczułam, że moje serce rozszczepia się wzdłuż dzielącej go bruzdy i od jego wnętrza odłącza się jakaś jego mniejsza część.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-08-2018, 15:55
angusz angusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-01-2019, 13:26
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

O girlinneed słyszałam bardzo dobre opinie. Ale moja znajoma zamawiała na 9tygodni.pl i też sobie chwaliła. Pigułki zamówiła bez recepty. Szybko doszły. W przesyłce to co zamówiła. No i co najważniejsze - tabletki były skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.