kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-07-2018, 21:53
Vand Vand is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie fryzjer

Hej. Za niedługo przyjeżdżam na dwa tygodnie do Olsztyna i przy okazji chciałbym odwiedzić w końcu jakiegoś fryzjera, ponieważ lekko mówiąc zaniedbałem swoje włosy. Gdzie najlepiej się wybrać? Do tej pory znalazłem taki alon http://fryzjer-olsztyn.pl znacie? pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Vand : 19-07-2018 o 00:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-07-2018, 10:17
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

A na terenie jakiego miasta szukasz? Bo w Warszawie bardzo polecam Studio Calypso: http://studiocalypso.pl/pawia-piaseczno/ (mają też salony na Puławskiej i w Pasażu Stokłosy). Ja zawsze wychodzę od nich zadowolona! Polecam ze względu na fachowe fryzjerski, dostępność zabiegów pielęgnacyjnych na włosy i miłą atmosferę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-08-2022, 22:12
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Jeśli jesteście z wielkopolski to Piotra Sierpińskiego polecam, jest to zdecydowanie najlepszy fryzjer w poznaniu , który zna się na swojej robocie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-10-2022, 17:01
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Wiesz co, jeśli chcesz odmienić swoje włosy, to warto udać się do fryzjera o sprawdzonej renomie. Ostatnio dużo słyszałam o takich miejscach jak Akademia Perfect Hair , więc może warto się tam wybrać. Myślę, że nie będziesz rozczarowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-11-2022, 13:29
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Obecnie, aby zapisać się do fryzjera, nie trzeba nawet dzwonić. Wiele salonów oferuje aplikacje, z których pomocą można umówić się na konkretny termin. Jedną z nich jest https://play.google.com/store/apps/d...jeanlouisdavid - salon cieszy się dobrą opinią, dlaczego więc z niego nie skorzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-11-2022, 13:22
KasjuszMag Mężczyzna KasjuszMag is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 50
Domyślnie

Idź do fryzjera, który ma dobry trymer i nożyczki fryzjerskie, żeby ci nie zniszczył włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-11-2022, 21:45
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

jeśli jesteście z Warszawy to polecam Magię Blondu, teraz przenieśli salon do Fabryki norblina na Wolę, mają świetnych fryzjerów, szczególnie polecam Danusię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-11-2022, 22:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

A ja mam polecajkę dla fryzjerów bo być może znajdą się tacy, którzy zajrzą do tego wątku. Moja kuzynka, która jest fryzjerką odkryła podobno bardzo dobrą hurtownię, w której każdy fryzjer może zaopatrzyć się w różnego rodzaju kosmetyki do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów a ponadto można znaleźć tu także akcesoria i narzędzia fryzjerskie a wszystko na bardzo wysokim poziomie także polecajkę zostawiam dla was bo być może Wam się przyda https://hair-shop.pl/pl/menu/nozyczk...rskie-247.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-11-2022, 21:17
Ballandyna33 Ballandyna33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał merfinka
jeśli jesteście z Warszawy to polecam Magię Blondu, teraz przenieśli salon do Fabryki norblina na Wolę, mają świetnych fryzjerów, szczególnie polecam Danusię

Nowa lokalizacja jest, fajnie się tam zadomowili. Ja niedawno byłam u Pani Anastasii i ją bardzo polecam :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-11-2022, 22:29
jasa.pola jasa.pola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 11
Domyślnie

Dwa tygodnie temu byłam w nowej lokalizacji, bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o pracowników to każdy jest tam super! Z Magii Blondu zawsze wychodzę mega uradowana <3
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.