kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-07-2018, 23:59
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie Sposób na wypadające włosy

Kochani ostatnio bardzo wypadają mi włosy. Macie może swoje sprawdzone sposoby na tą dolegliwość? Czy ktoś z was kiedyś próbował użyć tych plastrów: http://dermastic.eu/dermastic/plastr...iu-wlosow.html ? Co o nich myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-07-2018, 14:37
Mirrka Mirrka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja też miałam ten problem i wiem, że jest to trudne dla Ciebie. Ja stosowałam różne kosmetyki do włosów i dopiero kuracja ampułkami, przeciw wypadaniu włosów, które znalazłam na https://hedoni.pl/54-wlosy poskutkowała i proces wypadania włosów zatrzymał się. Znów mogę ciszyć się moimi bujnymi włosami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-05-2020, 12:53
twojakosmetyczka twojakosmetyczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 9
Domyślnie

dobre są różnego rodzaju wcierki, albo kosmetyki naturalne
__________________
drogeria internetowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-05-2020, 22:07
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

Zaczęłabym właśnie od zmiany kosmetyków na coś łagodniejszego. Może być tak, że te których używasz bardzo mocno podrażniają skórę i przez to włosy zaczynają wypadać. Wypróbuj któryś z szamponów Ziai https://ziaja.com/c/wlosy-109 Są bardzo delikatne, a przy tym fajnie pielęgnują. Sama je stosuję i nie mam żadnych problemów, więc myślę, że warto wypróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-05-2020, 13:24
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Płukanki z pokrzywy. To chyba najskuteczniejszy sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-05-2020, 18:39
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Na pewno naturalne kosmetyki by nie podrażniać dodatkowo skóry głowy. A jeśli wypadania nie uda się zatrzymać bądź jest spowodowane czynnikami chorobowymi to konieczne może być noszenie peruki. Wtedy najlepiej sięgnąć po https://perukakrakow.pl/peruki-medyczne/ one posiadają specjalne certyfikaty i są w pełni bezpieczne dla skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-05-2020, 12:53
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Czytałam jeszcze, że skrzyp polny daje radę. Stosowany zewnętrznie i wewnętrznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-05-2020, 13:03
pleo3 pleo3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 21
Domyślnie

Jeśli chodzi o Kraków i dobre peruki to sprawdz lepiej w Rokoko na Szlak 24. Ich strona to www.rokoko.com.pl Sklep peruk w Krakowie jest bardzo dobrze zaopatrzony , nie mówiąc jaki majaą wybór w perukach naturalnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-05-2020, 20:59
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 056
Domyślnie

Powodów wypadania włosów może być wiele - na przykład zła dieta czy nieodpowiednia pielęgnacja. W moim przypadku problemem była ta druga kwestia. Na szczęście koleżanka poleciła mi serię Speed Blond z Inoara, dzięki której szybko zażegnałam ten problem. Poczytajcie sobie o tych kosmetykach - one są bez parabenów, alkoholu i slsów, a przy tym świetnie działają. U mnie zostało wyregulowane wytwarzanie sebum, przez co włosy nie wypadają i się nie przetłuszczają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-02-2021, 12:59
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Na pewno powinniście znaleźć pszyczynę tego problemu. Jeśli włosy bardzo wam wypadają, to powinniście pomyśleć o wizycie u lekarza. Jeśli tylko widzicie, żę zostają na szczotce, to na pewno warto będzie sprawdzic takie szampony jak inoar kokosowy, ktore bardzo fajnie wzmocnią całą strukturę włosa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.