kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-07-2018, 07:42
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Dużo zależy tutaj od tego, jaki kierunek wybierzesz i na jakiej uczelni. Oczywiście, że nie każde studia gwarantują Ci 100% szans na zatrudnienie i dobrą płacę, dlatego warto rozeznać się, co najkorzystniej będzie wybrać. Ja jetem aktualnie na etapie studiów podyplomowych na WSE i mogę Ci śmiało polecić tą uczelnię. Nie dość, że świetnie przygotowuje do zawodu, szkoli w praktyce, nie tylko w teorii, to oferta kierunków tworzona jest w oparciu o analizę rynkową i zapotrzebowanie poszczególnych specjalistów w danych dziedzinach na rynku pracy. Ja po przeanalizowaniu ofert pracy i wywiadu wśród znajomych wybrałam PR studia http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl...blic-relations i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Sprawdź sobie, może i Tobie się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-08-2018, 05:31
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Sporo informacji na temat pracy w trakcie studiów jak i po, oraz o tym jak i gdzie jej szukać możecie znaleźć tutaj http://www.cracovian.pl/praca/praca-...zukac/jcr_zcyv . Ja jestem z Krakowa i bardzo mi te informacje pomogły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-08-2018, 11:32
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Po studiach zawsze praca jest lepsza. Ale już na studiach można rozpocząć swoją przygodę z pracą. Popularny jest wynajem hostess i sama pracowałam na studiach jako hostessa. To zdecydowanie dobrze wygląda potem w CV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-08-2018, 06:42
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Pewnie, jak jest możliwość to warto gdzieś się zahaczyć nawet będąc na studiach. Cennego doświadczenia zawodowego nigdy zbyt wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-08-2018, 06:09
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Jak dla mnie, to zbyt wiele osó” myśli, że studia w magiczny sposób zapewnią im dobrze płatną posadę. A tak nie jest, podstawą jest znalezieenie firmy z dużymi możliwościami rozwoju, czego przykładem jest https://www.goldenline.pl/firma/itmagination/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-09-2018, 05:17
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

I tak i nie. Studia tak na prawde nie gwarantują Wam otrzymania pracy a zwłaszcza takiej pracy, która satysfakcjonowałaby Was. Ja skończyłam studia wiele lat temu a mimo tego nie zawsze miałam dobra pracę. Nawet niedawno narzekałam na swojego pracodawcę, ale nie narzekałam na zarobki, narzekałam na brak motywacji pracowników, brak benefitów pracowniczych. Na szczęście szef posłuchał się nas i zdecydował się na ofertę benefitów z tej strony https://nais.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-09-2018, 15:56
dianalak dianalak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-09-2018, 08:46
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Myślę, że jest coś w tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-09-2018, 08:59
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

pewnych zawodów po prostu nie da się wykonywać nie mając studiów Ja jestem właśnie po studiach I stopnia z pielęgniarstwa na Mazowieckiej Uczelni Medycznej i od pazdziernika zaczynam naukę na II stopniu. Nie wyobrażam sobie by wykonywać ten zawód nie posiadając odpowiedniej wiedzy czy nie mając już pewnej praktyki. Także odpowiedz na pytanie brzmi - tak , studia są mega ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-09-2018, 19:29
rufus rufus is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 39
Domyślnie

Mnie się właśnie udało taką znaleźć. Idę niedługo do lekarza medycyny pracy olsztyn, żęby dopełnić formalności. Ciekawe, jak w tym nowym miejscu pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.