kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-07-2019, 08:18
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie Kurs przedłużania rzęs

hej kobietki! Orientujecie się gdzie w Warszawie można zrobić dobry kurs przedłużania rzęs? Interesują mnie tylko sprawdzone miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-07-2019, 10:11
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

A o jaki kurs Ci konkretnie chodzi ? Jeśli szukasz kursu przedłużania metoda 1:1 albo metodami objętościowymi to polecam szkolenia od noblelashes https://noblelashes.pl/_cms/view/27/informacje.html . Ich szkolenia są na bardzo wysokim poziomie, można nauczyć się nie tylko teorii ale przede wszystkim praktyki. Na szkoleniu masz do dyspozycji wszystkie materiały oraz sprzęt wysokiej jakości dzięki czemu naprawdę można nabyć nowych umiejętności. Tu znajdziesz informacje o szkoleniu metoda 1:1 http://www.idealashes.pl/przedluzanie-rzes-11/

Ostatnio edytowane przez Matyylda : 16-07-2019 o 09:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-07-2019, 17:44
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Oo tak, kursy od noblelashes są super. Jeśli chcesz się naprawde dobrze nauczyć przedłużania rzęs to tylko tam. Ja jestem świeżo po kursie przedłużania i zagęszczania rzęs i jestem zachwycona. Mają super instruktorów, świetnie tłumaczą, wszystko dokładnie pokazują. Naprawde bardzo dużo można się nauczyć. No i co ważne - atmosfera jest naprawdę super!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.