kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-08-2017, 13:19
superultra's Avatar
superultra superultra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Łódź
Posty: 8
Domyślnie

Wentylator czy wiatrak stojący to są najtańsze rozwiązania. Poza tym dobrze jest w ciągu dnia mieć opuszczone żaluzje czy rolety do momentu, gdzie wpadają promienie słoneczne, wtedy wnętrza nie będą się tak nagrzewać i będzie chłodniej w domu. Polecam też wodę termalną w spray'u do psikania, dużo zimnych napojów i owoców z zawartością wody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-08-2017, 11:01
Muminek Muminek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Zdecydowanie najlepszą opcją jest wentylator, nic tak nie pomaga a jest w miarę tanią opcją, dodatkowo wiadomo litry zimnej wody i jakoś się przeżyć da
__________________
dozownik łokciowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-09-2017, 16:00
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Ja mam u siebie rolety materiałowe i jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania bo chronią pomieszczenia w moim domu przed przegrzaniem. Polecam Wam też rzucić okiem: http://intech-krakow.pl/rolety-materialowe, to producent rolet i żaluzji z Krakowa. Mają bardzo duży wybór więc na pewno uda się Wam coś ciekawego u nich znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-09-2017, 15:30
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Co prawda trochę trzeba zainwestować, ale będzie służyć na długie lata. Ja w upalne dni, ale oczywiście nie tylko postawiłabym na basen ogrodowy. Jest to naprawdę genialna sprawa, tym bardziej jeżeli jest to basen wbudowany, taki na stałe. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-10-2017, 16:22
Big Man Mężczyzna Big Man is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 23
Domyślnie

Na upały? Zdecydowanie klimatyzację! Warto odłożyć trochę i zainwestować w naprawdę dobry produkt, dostępny np. na stronie http://www.frapol.com.pl/. To świetna polska firma, z 27-letnim doświadczeniem w produkcji i montażu wszelkiego rodzaju systemów klimatyzacji i wentylacji. Myślę, że nie warto bawić się w półśrodki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-10-2017, 11:39
buzgi buzgi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli nie klima to wiatrak jeśli nie basen to szklanka zimnej wody :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-10-2017, 10:46
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

zasłonięte okna, wiatrak i lody


dlaczego nie dowiedz się więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-10-2017, 11:59
borkowskaola borkowskaola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 9
Domyślnie

ja chodzę nago, mąż zadowolony, a ja wolna :>
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-10-2017, 00:00
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja podczas upałów zawsze wszędzie zabieram ze sobą wodę. Jakoś nie wyobrażam sobie dnia bez 2-3 litrów wody. Chyba bym padla. Ostatnio trafiłam na https://zdrowywycisk.com/produkt/but...a-free-500-ml/ i chyba zamówię tą butelkę. Jest wolna od BPA i można w niej zabrać ze sobą wodę lub jakieś soki. Świetna opcja dla zabieganych i dbajacych o zdrowie jak ja.

Ostatnio edytowane przez ayris : 16-10-2017 o 10:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-10-2017, 23:57
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Co jak co, ale przy większych upałach to bez klimatyzacji się nie obejdzie, nic nie jest w stanie jej zastąpić. Rozumiem, że nie każdy może sobie pozwolić na takich koszt, ale czasem warto przemyśleć i troszkę oszczędzić. Klimatyzacja jest inwestycją na lata, a jak niesamowicie może nam pomóc przetrwać upalny czas. Przeglądnij sobie ofertę klimatyzatory multisplit, może akurat zdecydujesz się wydać trochę więcej na taki porządny sprzęt. Ja uważam, że warto zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.