kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 17-06-2019, 11:26
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Zerknij tutaj https://medilaser.pl/karboksyterapia/
Skuteczny zabieg redukcji cellulitu i rozstępów w niskiej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 23-07-2019, 16:37
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Znam ten http://abdesign.wroc.pl/salon-urody/...cialo-wroclaw/ zabieg bo robiłam go w jednym z najlepszy wrocławskich salonów urody. Obecnie to najskuteczniejsza kuracja redukująca cellulit, alternatywa dla liposukcji i botoksu, niezawodna w zmniejszaniu rozstępów, cieni pod oczami, spłycaniu zmarszczek oraz redukcji podwójnego podbródka, zapobiega również wypadaniu włosów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 11-06-2021, 19:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Jak Dieta pudełkowa to w mojej opinii wybór jest prosty czyli oczywiście SportFoodBox. Pyszne jedzenie, świetna obsługa i jednocześnie terminowe dostawy na czas. Wszystko co potrzebne, zdrowe jedzonko i menu które jest różnorodne na cały tydzień. No i co równie ważne kilogramy skutecznie lecą w dół!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-06-2021, 19:30
kelpi_chmurka kelpi_chmurka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 30
Domyślnie

Często bywa tak, że mimo ćwiczeń i zdrowej diety, cellulit nie chce odpuścić i żadne kremy ani inne specyfiki nie pomagają. U mnie tak było, cellulit pokonały dopiero zabiegi w gabinecie Bez Skalpela w Gliwicach. Specjaliści dobrali zabiegi pod moje ciało i dzięki temu wreszcie pozbyłam się "skórki pomarańczowej" z moich ud i pośladków. Serdecznie polecam to miejsce - pracują tam naprawdę profesjonalne osoby, które dodatkowo potrafią zapewnić bardzo sympatyczną atmosferę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 28-06-2021, 14:46
korzen235 korzen235 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał janusia7
no właśnie cellulit nie jest tak łatwo zbic ćwiczeniami, ani dieta wiem cos o tym bo miałam z tym potworny problem i niestety nic nie działało... musiałam poddać się zabiegowi u drkepa.com, gdzie naprawdę zabieg ten mi bardzo pomógł zniwelować cellulit


Warto zawsze ćwiczyć. Żona była bardzo zadowolona z zabiegu X-wave falami uderzeniowymi na cellulit i drenaż limfatyczny Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 07-09-2021, 15:19
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

To może dieta odchudzająca od SportFoodSoki ponieważ mają w ofercie codzienne dostarczanie świetnych policzonych pod względem kaloryki. Dla mnie to bardzo praktyczne, bo nie muszę się martwić o robienie zakupów i szykowanie sobie jedzenia. A waga spada i co najważniejsze detoks wspiera dużo, dużo lepsze samopoczucie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 19-10-2021, 12:20
samko samko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

jejku jaki to jest trudny temat cały czas nie mogę się go pozbyć w pełni ale chyba to nie jest możliwe, natomiast dzięki kilku zmianom jakie wprowadziłam jakiś czas temu zauważyłam sporą różnicę i to w dosyć krótkim czasie. koniecznie sobie poczytajcie te porady https://spec-ranking.pl/ sposób na cellulit - mnie naprawdę pomagają ale na wszystko trzeba czasu i systematyczności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-11-2021, 11:45
eRzecznik Dermedik eRzecznik Dermedik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 127
Domyślnie

Na pewno jedną z najskuteczniejszych opcji zabiegów jest liposukcja Body Jet, dlatego serdecznie zapraszamy do naszej klinki Dermedik z Krakowa http://www.dermedik.pl/liposukcja/liposukcja-body-jet/ licząc zarówno na pełne wsparcie, duże możliwości i jednocześnie najwyższe bezpieczeństwo. W razie pytań na pewno pomożemy!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.