kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 15-07-2019, 06:44
RafalM RafalM is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 134
Domyślnie

Na stronie Duabenua mają bardzo ciekawą ofertę, dzięki której możemy spędzić wakacje w indonezji. Jest tam bardzo pięknie i mimo, że sam wyjazd trochę kosztuje to naprawdę warto poświęcić trochę więcej pieniędzy, ale spędzić fantastyczne wakacje. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 22-07-2019, 16:39
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

My to na weekend jechaliśmy akurat na konferencję. Wynajęliśmy apartament blue duplex w Hotelu imperium, gdzie mieliśmy pokoj biznesowy do spotkań, dodatkowo pokój był jeszcze wyposażony w jacuzzi i duże łóżko king size, bardzo podobała mi się opcja "budzenie na zyczenie"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 23-07-2019, 09:53
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja niedługo wybieram się na weekend w góry, a konkretnie do Zakopanego. Uwielbiam ten region Jak będziecie w okolicy to polecam wjechać na Gubałówkę. Poza pięknymi widokami można tam też bardzo dobrze zjeść w restauracji Tarasy Gubałówka https://restauracjepkl.pl/zakopane/r...asy-gubalowka/. Rozbudowana karta dań, są potrawy regionalne, menu dla dzieci czy pizza. Ceny super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 23-07-2019, 11:03
Allina's Avatar
Allina Allina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 13
Domyślnie

Mam zamiar odwiedzić Krynicę Zdrój, zastanawiam się, gdzie mogłabym się udać do jakiego hotelu. Chciałabym oczywiście odpocząć od zgiełku i od szarej codzienności. Zależy mi na ładnej okolicy.

__________________________
hotel Krynica Zdrój
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 23-07-2019, 17:02
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Może wyjazd w góry? Moim zdaniem to świetna opcja na romantyczny wypad we dwoje albo po prostu na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Jeśli się zdecydujesz to zerknij na portal https://www.tatrytop.pl/ . Tu możesz zarezerwować noclegi w komfortowych apartamentach w centrum zakopanego. Każdy apartament jest opisany, są również jego zdjęcia więc możesz zobaczyć czy taka opcja Ci odpowiada. Portal oferuje tylko sprawdzone oferty więc można bezpiecznie dokonać rezerwacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 23-07-2019, 17:39
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Już teraz pokazują się ciekawe oferty last minute, może warto więc zrobić nieco dłuższy weekend i wyjechać np. na tydzień z biurem Coral Travel do Grecji, Hiszpanii lub Turcji. Wakacje z Coral Trafel to zawsze również obsługa Polskiego rezydenta i animatora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 28-07-2019, 17:14
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest wypad do Krakowa. To miasto, do którego warto wybrać się chociaż raz. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd to zerknijcie na tanie noclegi. Bardzo komfortowe noclegi w przystępnych cenach oferuje hotel Best Western. Rezerwacji możecie dokonać przez stronę ww hotelu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 30-11-2019, 08:59
ova89's Avatar
ova89 Mężczyzna ova89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Czy myślicie, że warto pojechać do hotelu krynica górska na weekend? Na ofertę tego hotelu trafiłem poprzez stronę https://malopolanka.eu/ ale nie wyszukałem jeszcze żadnych opinii na ich temat. Czy ktoś z Was byłby w tym hotelu? Jeżeli tak, to będę wdzięczny na podzielenie się opinią. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 09-02-2020, 08:46
Zuzka34 Zuzka34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2
Domyślnie

W ostatnie wakacje miałam sposobność wypoczywać z siostrą i dziećmi w mało znanej miejscowości nad jeziorem w Sielpi. Chcę się z Wami opinią o tym uroczym miejscu. Z Warszawy to około 1,5 godziny jazdy samochodem. Czysta woda, szeroka, piaszczysta plaża przy której są wypożyczalnie łódek i kajaków, ciepła woda, czyste powietrze. Sielpia leży w środku lasu iglastego. Super miejsce na spacery i wycieczki na łono natury. Jest tam dużo ośrodków wczasowych. Jest w czym wybierać. Ja miałam wynajęty domek letniskowy w ośrodku regent: http://sielpiadomki.pl Tam dzieci i dorośli mają co robić (nie ma czasu na nudę). Duży wybór kawiarni i restauracji. Smaczna pizza i zimne piwko w nadbrzeżnych pubach. A wieczorami rodzinny grill przy domku letniskowym. SUPER!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 16-06-2021, 13:26
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Polecam Wrocław! Świetne miejsce, wiele atrakcji. Na pewno warto zobaczyć https://hydropolis.pl/! Dużo ciekawych rzeczy o wodzie można się dowiedzieć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.