kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-05-2020, 14:38
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie Regeneracja włosów

Drogie Dziewczyny, czy macie jakiś pomysł na poprawienie kondycji suchych i matowych włosów? Od pewnego czasu są zupełnie bez życia. Zawsze chciałam mieć długie włosy i jak je w końcu zapuściłam to chyba nie potrafię o nie dbać. Może powinnam sobie kupić taką profesjonalną serię Absolut Repair Gold https://www.gobli.pl/loreal-absolut-repair-gold-c4579 ? Jednak nie jestem pewna czy się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-05-2020, 16:18
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Najczęściej tak się dzieje po różnych zabiegach takich jak prostowanie czy zwykłe suszenie włosów. Po prostu powinnaś wprowadzić codzienną pielęgnację odpowiednimi produktami. Ten zestaw, o którym wspominasz jest świetny. Do każdego mycia włosów używaj naprawczego szamponu Loreal i później maskę odżywczą. Do suszenia to najlepiej spraj ochronny lub na przykład serum odbudowujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-05-2020, 11:54
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Odwiedziłam raz stronę sklepu Gobli.pl, ale wydawało mi się, że te kosmetyki są wyłącznie do użytku w salonach. Zmyliła mnie widocznie nazwa “loreal professionnel”. Jeśli każdy może z nich korzystać to muszę sobie zamówić taki zestaw. Mam problemy z przesuszonymi włosami i potrzebuję właśnie takiego wzmocnienia dla nich i ochrony. Mam nadzieję, że wreszcie polepszy się ich kondycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-05-2020, 14:03
Zuzia Zuzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 27
Domyślnie

Gdy byłam u mojej znajomej fryzjerki to sama mi poradziła abym do pielęgnacji kupowała zawsze kosmetyki z linii profesjonalnych. Szczególnie chodziło jej właśnie o Absolut Repair Gold, ponieważ ta seria specjalnie jest przeznaczona do zniszczonych włosów. Od tamtej pory wcale się nie waham tylko je zamawiam i stosuję w domu. Produkty te zawierają same aktywne składniki ktore wręcz cudotwórczo wpływają na kondycję włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-05-2020, 10:55
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domyślnie

Ja to już mam taki nawyk, że po każdym zabiegu na włosach, staram się je odżywiać. Wcześniej stosowałam różne kosmetyki do tego celu, ale gdy znalazłam ofertę produktów loreal professionnel to nie używam już innych. Aby regeneracja włosów była naprawdę pełna i skuteczna to najlepiej używać zarówno odżywki, maski oraz olejku. Wszystkie działają na włosy wspaniale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-05-2020, 14:21
Blenderka Blenderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 19
Domyślnie

A ja mam takie okropne włosy od codziennego suszenia i naprawdę już chciałam je ściąć na krótko. W ogóle mi się nie układają. Dobrze, że trafiłam na Waszą dyskusję, bo teraz to z pewnością skorzystam z kosmetyków Loreal. Zawsze myślałam, żeby je kupić ale wydawało mi się, że wszystkie produkty pielęgnacyjne są podobne. Okazuje się, że to nie prawda i rzeczywiście lepiej kupować profesjonalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-05-2020, 16:25
Rubikon Rubikon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gdańsk
Posty: 19
Domyślnie

Niepotrzebnie chciałaś ścinać włosy Absolut Repair Gold to seria wręcz idealnie działających kosmetyków. Od kiedy ja je stosuję to nie mam problemu nawet z układaniem różnych fryzur. Włosy wspaniale się rozczesują i na pierwszy rzut oka widać, że są dobrze odżywione i po prostu zdrowe. Zawsze lepiej kupować profesjonalne produkty niż jakieś ogólnodostępne we wszystkich drogeriach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-06-2020, 09:23
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Już nie mogłam doczekać się kiedy po pandemii otworzą salony fryzjerskie, pewnie dużo osób to samo czuło :P od razu jak dowiedziałam się, że będą otwarte to umówiłam się do mojego ulubionego salonu Akademia Perfect Hair na początku trochę się obawiałam, jak to będzie z tymi odległościami, maskami i środkami higieny, ale w tym salonie w 100% jest bezpiecznie, skorzystałam nie tylko z koloryzacji i podcięcia włosów, dodatkowo wybrałam zabieg pielęgnacyjny, który doskonale odżywił włosy. Możecie im zaufać i w końcu zadbać o swoje włosy
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-06-2020, 22:23
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Zregenerowanie włosów po zabiegach chemicznych wcale nie jest takie łatwe i proste, jakby mogło się wydawać. Przede wszysrkim trzeba pomyśleć o zmianie kosmetyków i ja tutaj ze swojej strony polecam kosmetyki z Inoara. Świetną opcją będą też ich profesjonalne kuracje w salonach fryzjerskich, np ZUP G-Hair Efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy, w zależności od waszych wlosów. Sama mam za sobą ten zabieg i szczerze musze przyznac, ze jestem zadowolona z efektow - wlosy są znacząco pogrubione, wyglądają zdrowo i chronione są przed czynnikami zewnętrzymi. Pomyślcie o tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-07-2020, 10:14
tate45 tate45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto olejować włosy, to zawsze ma dobry wpływ, nawilża i odżywia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.