kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 17-09-2021, 08:43
Michallek97 Mężczyzna Michallek97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 10
Domyślnie

Jeśli bardzo zależy ci na bezpiecznym planie treningowym. Skierowałbym swoją uwagę na siłownie, które mają również w ofercie treningi personalne. W taki sposób trener zapewni ci bezpieczny plan treningowy, dostosowany do twoich chwilowych możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 20-09-2021, 16:10
kreinger's Avatar
kreinger kreinger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Łódź
Posty: 4
Domyślnie

Warto zmienić swoje nawyki żywieniowe, aby zrzucić zbędne kilogramy. Do tego dobrze jest się zapisać na siłownie, ponieważ niestety, ale sama dieta często nie przynosi oczekiwanych efektów. Osobiście oprócz wymienionych wyżej aspektów lubię również stosować odżywki białkowe, które zamawiam z tej strony https://www.trec.pl/odzywki-i-suplem...ywki-bialkowe/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 24-09-2021, 07:35
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Bulimia to bardzo podstępna i niebezpieczna choroba - podobnie jak anoreksja. Ja choruję na bulimię od dawna, ale chodzę na psychoterapię - https://www.centrumdobrejterapii.pl/materialy/bulimia/ Dzięki temu powoli robię postępy i wychodzę z choroby. Zdaję sobie sprawę z tego, że długa droga przede mną, ale jestem pozytywnie nastawiona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 24-09-2021, 11:25
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja ostatnio słyszałam, że urządzenie inshape to świetna innowacja, dzięki której można bardzo szybko wymodelować sylwetkę. Sama się zastanawiam, czy nie spróbować, bo po ciąży niestety przybyło tu i ówdzie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 20-10-2021, 21:00
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Myślę, że kluczem do sukcesu byłaby spora dawka ruchu. Jeśli chcielibyście stworzyć swoją domową siłownię to proponuje zainwestować w wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń. Na stronie https://dav-ski.pl/ poznacie świetnie zaopatrzony sklep. Pracujący tam specjaliści z wielką chęcią pomogą wam w zakupach, doradzą jaki rodzaj np. ławeczki będzie dla was najbardziej odpowiedni. Zakup sprzętu powinien być inwestycją na lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 05-11-2021, 11:11
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

a próbowaliście dietę sokową? Polecam sobie sprawdzić np. dieta sokowa Łódź - znajdziecie wiele cennych informacji oraz ogromny wybór sprawdzonych cateringów Polecam! Dobrze jest czasem sobie zrobić mały detoks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 05-11-2021, 12:21
Anetskia Anetskia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Może cos z suplementów które oferuje sklepem https://devaharmony.com/pl/produkty-...ie/suplementy/ przypadnie do gustu Twojej koleżance? Fajnym prezentem może być Herbata Ajurwedyjska. Herbata, która relaksuje i łagodzi stres. Zawiera brahmi (Bakopa drobnolistna), cynamon, nasiona kozieradki, lukrecję, bazylię i arjuna (Migdałecznik arjuna).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 08-11-2021, 11:56
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na odchudzanie z cateringiem Zamawiam sobie Wygodnądietę. Ich kuchnia bardzo mi posmakowała- jest różnorodnie, smacznie i zdrowo. Posiłki są odpowiednio doprawione i estetycznie zapakowane. A ja mam pewność, że mó organizm dostaje wszystko co jest mu potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 08-11-2021, 12:10
OliWok87 OliWok87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 2
Domyślnie

Polecam zamawiać zdrowe lunch-boxy do pracy, albo skrzynki z owocami i warzywami Jest świetna dostawa warzyw w Poznaniu i owoców też! Jakby ktoś szukał, to niech wejdzie na Owocowy Raj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 11-11-2021, 09:00
zygfryda52 zygfryda52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 57
Domyślnie

Polecam Wam dietę pudełkową od Nice To Fit You. Wypróbowałam różne cateringi ale ten zasmakował mi najbardziej. Na stronie https://ntfy.pl/mozna-mozna znajdziecie wszystkie informacje o nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.