kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-08-2021, 20:38
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie Kancelaria

Polecam Panią Justynę Węgrzynowicz-Cichońską z kancelarii JWC. Pełen profesjonalizm i przeogromna wiedza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-09-2021, 17:44
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Ja to ze swojej strony moge smialo polecic mecenasa Weglowskiego. Ma swoja kancelarie na Pomorzu ale mozna sie tez z nim skontaktowac mailowo - lukasz@weglowski.com.pl - rzetelny i godny zaufania adwokat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-09-2021, 07:31
Michallek97 Mężczyzna Michallek97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 10
Domyślnie

Dobra kancelaria prawnicza jest z pewnością jednym z wartościowych asów w rękawie. Zawsze warto jest mieć w zanadrzu osobę, która będzie w stanie wybronić nas z dziwnych opresji z prawem. Ewentualnie rozwieje problemy z interpretacja przepisów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-09-2021, 22:04
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Z pomocy kancelarii to ja też korzystałam. Tyle, że była to kancelaria Węgłowski w Szczecinie. Akurat moja sprawa dotyczyła alimentów na dzieci. Adwokat Barbara Węgłowska stanęła na wysokości zadania, nareszcie jest wszystko wyprostowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-09-2021, 12:49
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Czy byliście w kancelarii Sobczak Maciejewska Zając? Według mnie to profesjonalne osoby, z którymi można porozmawiać o każdym problemie prawnym. Ja sama nie byłabym w stanie się obronić, szczególnie, że każdy radca prawny ma swoje sztuczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-10-2021, 13:38
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

Ja uważam, że warto właśnie znaleźć bardzo dobrych adwokatów i przy nich zostać w przypadku kiedy pojawią się kolejne sprawy do rozwiązania. Niestety pojawiają się najczęściej kiedy się tego nie spodziewamy. My na przykład tak mieliśmy w przypadku podziału nieruchomości z rodziną, która stwarzała wiele problemów. Całe szczęście temat został zamknięty z pomocą Pani adwokat Anny Grabowicz Gajdy https://grabowicz-gajda.pl/ która zajmuje się prawem nieruchomości. Wszystko przebiegło spokojnie i zgodnie ze stanem faktycznym, na czym nam zależało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.