kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-09-2015, 11:04
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Garnki lepszej jakości - czyli jakie?

Jak można rozpoznać, że konkretne garnki są dobrej jakości i że nie przypalą się przy pierwszym użyciu?
Można to jakoś stwierdzić? Na co zwracać uwagę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-09-2015, 13:31
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Mimo że nie jestem zwolenniczką łączenia wysokiej ceny z jakością, wydaje mi się, że akurat w tym przypadku to się sprawdza.
Tutaj zobacz sobie na przykład: www.cookstore.pl/gastronomiczny,c257.html jak wyglądają garnki gastronomiczne. Nie są najtańsze, ale cena też nie jest z kosmosu.
Jeśli zależy ci na tym, żeby gotowanie szło w miarę gładko, to warto właśnie w coś takiego zainwestować. Plus jest taki, że nie trzeba kupować ich w zestawie, a można kompletować sobie je w zależności od potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-09-2015, 14:27
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Wbrew pozorom w Ikea są bardzo fajne garnki. Polecam kolekcję 365+, ponieważ jest naprawdę dobra i wytrzymała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-03-2017, 19:12
krycha krycha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 22
Domyślnie

Przede wszystkim musisz patrzeć z czego wykonany jest garnek. Solidne garnki zrobione są z dobrej jakości stali nierdzewnej i są dość ciężkie. Niestety cena idzie w parze z jakością. Ja używam garnki wmf, są rewelacyjne. Garnki tego typu jeśli będziemy o nie dbać możemy używać spokojnie nawet 20 lat, także inwestycja się zwraca tak naprawdę. Zwróć też uwagę na elementy plastikowe jeśli takie są.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2017, 18:01
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem przede wszystkim jeżeli chodzi o garnki wysokiej jakości, warto postawić na take produkty jak http://www.bellodecor.com.pl/kuchnia...garnki-silit-1 . Co istotne Garnki Silit są one pozbawione niklu- na który wiele osób bardzo mocno uczula. Poza tym mamy tutaj do wyboru produkty o różnych odcieniach, a dodatkowo są one objęte 30-letnia gwarancją.

Ostatnio edytowane przez Dafne34 : 23-04-2017 o 18:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-06-2017, 20:38
lexi268 lexi268 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1
Domyślnie Garnki ze stali nierdzewnej

Moim zdaniem garnki lepszej jakości, to garnki ze stali nierdzewnej , które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni. Można je kupić w zestawach albo pojedynczo. Do tego są o różnej pojemności. Takie garnki są o wiele lepszym rozwiązanie niż kupowanie garnków emaliowanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-07-2017, 18:07
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Moim zdaniem podstawową sprawą jest wybór odpowiednich garnków, muszą być dobrej jakości. Osobiście polecam przetestowane przez całą moją rodzinę Garnki Silit https://www.bellodecor.com.pl/kuchni...garnki-silit-1. Mają 30 letnia gwarancję, niezniszczalną powłokę Silargan i ciekawe wzornictwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-07-2017, 19:32
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Ja miałam garnki i patelnie Ballarini, granitowe, ceramiczne itp - świetna sprawa. Teraz przerzuciłąm się na żeliwo i stal od Stauba i Zwillinga. Dwie świetne firmy. Jakościowo mają rewelacyjne wyroby, nie tylko garnki, czy patelnie, ale noże, akcesoria, zestawy do serwowania, różną ceramikę - dużo świetnych rzeczy. No i Zwilling Beauty - jak ktoś chce sobie zainwestować w ładne paznokcie to polecam! :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-11-2017, 12:50
marysiaa marysiaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 89
Domyślnie

Jeśli mowa o garnkach indukcyjnych (a zakładam, że tak jest) to koniecznie musicie przeczytać ten artykuł http://www.eurobb.net/garnek-indukcyjny/ . Znajdziecie tutaj ranking najlepszych garnków indukcyjnych. Sama z niego skorzystałam i kupiłam garnek firmy Lamart - polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-09-2018, 21:16
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Bardzo dobrej jakości są garnki firmy Venice. Można je zakupić na pokazach organizowanych przez firmę Clavam Sp. z o.o. Wiem, że pewnie wielu z Was nie ma zaufania do takich pokazów domowych. Rzeczywiście trzeba być ostrożnym. Jednak wiedząc, że pokaz prowadzi renomowana firma oferująca tylko oryginalne produkty można być spokojnym i dzięki takim pokazom zaopatrzyć się w świetny sprzęt, do kuchni i nie tylko. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, to polecam Wam artykuł na stronie http://dlapaznokci.pl/pokazy-i-preze...-udane-zakupy/ - myślę, że po jego przeczytaniu zupełnie inaczej spojrzycie na takie pokazy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.