kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-07-2015, 18:50
majtroka majtroka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Również jestem za kotem Wiadomo, że pies jest lepszy, ale wymaga większej opieki, czego osoba w starszym wieku nie jest w stanie mu zapewnić... Kotu wystarczy kuweta i miska z jedzeniem, psa trzeba codziennie, i to w dodatku kilka razy dziennie, wyprowadzać, bo przecież nie nasika do kuwety. Moim zdaniem albo kot albo inne zwierzę nie wymagające sporej opieki...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-07-2015, 16:23
bialamarta bialamarta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Dla osoby starszej wydaje mi się że pie si też by mógł być ale z nim zaś trzeba wychodzić na spacer pies w sumie jest mądrzejszy jak kot to już kwestia gustu. Z kotem w sumie jest tak jak koleżanka wyżej piszę więc to już tak jak wspomniałam kwestia gustu kto co woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-07-2015, 20:18
belka77 belka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zależy, czy osoba wychodzi, czy nie. Jeśli nie, to kot, a jeśli tak, to pies. Tylko należy takie zwierzątko zabrać ze schroniska, żeby było też starsze, bo w razie śmierci właściciela one bardzo często trafiają do schronisk... należy o tym pamiętać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-07-2015, 11:13
mmandarynaa mmandarynaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Każde zwierzątko wymaga odpowiedniej opieki i obowiązków, więc jeśli o osoby starsze chodzi, to raczej bym odradzała zwierzaka na starość, ale jeśli miałabym wybierać, to zdecydowanie kot. Pies wymaga spacerów kilka razy dziennie, czego nie każda osoba starsza jest mu w stanie zapewnić. Kot załatwia się w domu i nie trzeba go wyprowadzać, więc dlatego polecam kota.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-07-2015, 12:21
mamycie mamycie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Nie lubię kotów, dlatego zdecydowanie pies. Taka osoba ma przy okazji pretekst, żeby gdzieś wyjść. Przynajmniej na ten spacer 3 razy dziennie. Dodatkowo wydaje mi się, że pies daje dużo więcej radości niż taki kot który tylko się kręci, je i robi w kuwetę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-07-2015, 14:12
ssiska ssiska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja uwielbiam i koty i psy dla mnie te zwierzęta są niezwykle miłe a szczególnie psy milutkie i bardzo mądre myślę że dla starszej osoby to chyba najlepsze rozwiązanie kot tylko do pieszczot a pies naprawdę może wiele więcej więc sami widzicie że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-07-2015, 04:43
Justice Justice is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Zalezy dla jakiej osoby starszej. Jeśli jest to osoba sprawna, dobry będzie pies, który wyciągnie ją z domu na spacer. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że pies pożyje i z 20 lat, więc trzebaby zastanowić się, czy w razie śmierci właściciela będzie się miał kto nim zająć, żeby nie wylądował w schronisku. Dla osoby niedołęznej lepszy będzie kot.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-07-2015, 09:18
katrin katrin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Pieskiem jak i kotkiem trzeba się opiekować i poświęcić mu czas. Jest to zależne jakiego zwierzaka wybrać najbardziej od preferencji danej osoby to ona musi być zdecydowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-07-2015, 12:49
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Raczej kot, bo nie trzeba go wyprowadzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-08-2015, 15:47
mmandarynaa mmandarynaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

psa da się bardziej ułożyć niż kota. Tylko że z psem trzeba wychodzić. A jak ktoś ma ograniczoną sprawność ruchową to lepiej aby nie chodził z psem. Kota nauczy się że ma w kuwecie załatwiać swoje potrzeby i z głowy problem z wychodzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.