kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 25-11-2017, 23:10
WolnaFreda WolnaFreda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam kota i nie narzekam. Bardzo przytulaśna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 29-11-2017, 00:25
Undine Undine is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Mówi się że koty przywiązują się do miejsc a psy do ludzi. Wybór jest wiec oczywisty, choć tak do końca chyba nikt nie wiek jak to dokładnie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 30-11-2017, 02:34
Jokosan Jokosan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Lubię koty, ale przeraża mnie ta kuweta w mieszkaniu. Miałem kota w dzieciństwie, kuwetę trzeba zmieniać o każdej porze dnia i nocy- bo kot drapie- dlatego wolę psa w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 01-12-2017, 09:36
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja zdecydowanie wybieram psa. Obecnie mam zwykłego kundelka, ale kochamy go bardzo. Nie umie ładnie pisać, więc przeczytajcie sobie artykuł https://nianio.com.pl/pies-najlepszy...aciel-rodziny/ On najlepiej opowie się po stronie psa. Jak nie jesteście zdecydowani, to jestem przekonana że ten artykuł was przekona do posiadania psa. To przecież najlepszy przyjaciel człowieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 13-12-2017, 01:35
CocoPeru CocoPeru is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Kot ale adoptowany a nie kupiony z jakiejś hodowli. Natomiast trzeba sobie dość dużo rzeczy zorganizować. Od karmy po zabawki dla kociaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 25-12-2017, 16:43
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

A może dobry będzie dla takiej osoby kot ragdoll To przyjemne, spokojne zwierzę, które wygląda jak pluszak. Wiele osób wybiera właśnie tego kota, bo są one niesamowicie przyjazne. Ten zwierzak przywiąże się do właściciela i będzie szukał z nim kontaktu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 15-01-2018, 11:32
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

i psa i kota musisz świetnie zabezpieczyć, od zabawek po dobre karmy. Jeśli wybierzesz małego pieska, to polecam sprawdzić https://www.maxandmrau.pl/product-pol-886 tutaj mają dobrej jakości karmy, specjalnie dla szczeniaków jak i dla większych psów (ale to już w innej kategorii) Cokolwiek nie wybierzesz, pamiętaj o tym, by zwierze kochać bezgraniczną miłością, on odwzajemni tym samym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 15-01-2018, 14:49
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Wiecie z jednej strony każde zwierze jest dobre, ale każde też wymaga pielęgnacji i nie zawsze osoba starsza da sobie z tym radę. Ja bym raczej taką osobę częściej odwiedzał, może aby ożywić jaj mieszkanie to kupiłabym jeden z bukietów zaproponowany na https://www.twojekwiaty.pl/blog/dzie...pomniec-mozna/ . A jak już bym dała jakieś zwierze to raczej sama bym się nim opiekowała. Przy psie trzeba przynajmniej 3 razy dziennie z nim wyjść, więc i bym tyle razy musiała u tej osoby być, zaś przy kocie raz dziennie czyścić kuwetę, co nie wymaga tego aby tyle razy odwiedzać daną osobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 22-01-2018, 10:13
Reuda's Avatar
Reuda Reuda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 7
Domyślnie

Niby kot to lepszy wybór, bo nie trzeba go wyprowadzać na spacer, ale to taki sam obowiązek, trzeba mu sprzątać kuwetę, karmić, chodzić do weta. Najpierw zapytaj czy ta osoba chce mieć jakiekolwiek zwierzę. Jeśli chce to sama ci powie co będzie dla niej lepsze, może nawet nie lubić kotów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 22-03-2018, 20:04
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Moja babcia ma kota i wydaje mi się, że to najlepsza opcja Nie trzeba z nim wychodzić, więc to duży plus. Ostatnio jednak Polek się rozchorował... Babcia dobrze go obserwowała i dała mi znać, że często oddaje mocz oraz nie chce się bawić. Nie bagatelizowałam tego i poszperałam w internecie. Znalazłam na http://zoovit.pl/choroby-kotow/moczn...enie/qna_beav# informacje, że to może być... mocznica! Dzięki szybkiej reakcji udało się wyleczyć Polka, ale powiem Wam, że gdybyśmy trochę poczekały to byłoby już naprawdę ciężko....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.