kobiety.net.pl   
Strona gwna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwizki   ycie   Klub  


Wr   Klub > DOM > Oglny
Nazwa uytkownika
Haso
Zarejestruj si FAQ Blogi Galerie Uytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek Wygld
  #41  
Stary 10-09-2019, 20:23
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domylnie

ja nigdy nie lubiam nadwyraz mocnych makijay, wol te bardziej subtelne. No ale podkad to obowizek, trzeba zakry niedoskonaoci, ktre niestety wci si pojawiaj. U mnie fajnie sprawdza si ten matujcy mineralny podkad z CL https://christianlaurent.eu/matujacy...podklad-serum/. Niedrogi a przy tym bardzo wydajny! Ma taka przyjemn pynn konsystencj, ktra po kontakcie ze skr daje takie pudrowe wykoczenie.


Ostatnio edytowane przez figa : 12-09-2019 o 05:22.
Odpowied z Cytowaniem
  #42  
Stary 14-09-2019, 12:45
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 244
Domylnie

No, a ja w sumie dopiero rozpoczynam przygod z makijaem. Dotychczas jako nie czuam potrzeby malowania si. Jednak chociaby do pracy trzeba dobrze si prezentowa. Dlatego delikatny makija bdzie tutaj naprawd dobr opcj. Nawet zaczam czyta ju artykuy typu https://pl.oriflame.com/beautyedit/t...kijaz-do-pracy . Dziki nim teraz wiem od czego zacz makija do pracy i jak go prawidowo wykona.
Odpowied z Cytowaniem
  #43  
Stary 01-10-2019, 09:02
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domylnie

Jeli chodzi o podkady to dla mnie rewelacyjny jest ten satin matt z Eveline. Dostpny w 4 rznych odcieniach, od bardzo jasnego ivory ( 101), po ciemniejszy beige (104). Matuje i daje takie przyjemne, satynowe wykoczenie ( a przy tym nie wysusza). mozna go kupi w rossmanie za niecae 16 z.


Ostatnio edytowane przez kiki998 : 08-10-2019 o 15:52.
Odpowied z Cytowaniem
  #44  
Stary 26-10-2019, 11:11
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 529
Domylnie

Najlepszy makija permanentny u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic w Krakowie. To mega specjalista, z ogromnym dowiadczeniem, take trener, ktry szkoli innych. Polecam go z wasnego dowiadczenia, brwi mam super
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek
Przeszukaj ten wtek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygld

Zasady pisania postw
Nie Moesz: tworzenie nowych wtkw
Nie Moesz: odpowiadanie na posty
Nie Moesz: wysanie zacznikw
Nie Moesz: edytowanie swoich postw

vB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.