kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-07-2015, 11:55
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Też miałam niedawno problemy z autem, ale okazało się, że wystarczyła regeneracja tylnej belki w peugeot 206 i w warsztacie Szmytek zrobili mi to na miejscu, więc niepotrzebnie się przejmowałam. Teraz samochód chodzi jak nowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-08-2015, 10:57
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Dobry warsztat Mnie akurat pomogli z podobnym problemem w warsztacie samochodowym Top-Autoserwis. Chodzę tam od lat i jestem zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 08-09-2015, 18:40
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

A czy w takich warsztatach jest opcja na samochód zastępczy żeby mieć na parę dni czy nie ma takiej możliwości? Sprawdzam na stronie porównywarki wypożyczalni http://www.rentcar.pl/pl/wypozyczaln...chodow-mikolow i niektóre są drogie, więc jeśli dałoby się za darmo otrzymać auto zastępcze to ok, ja nie to szukam dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-09-2015, 11:19
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja korzystałam ostatnio z naprawy bezinwazyjnej wgnieceń i teraz wiem, że warto szukać tego typu usług. Dzięki tak profesjonalnym usługom ominęło mnie lakierowanie auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-09-2015, 06:13
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

a wolicie nowe samochody czy używane?
Mam wrażenie, że w tych drugich wyskakuje więcej różnych niespodziewanych awarii i błędów - oczywiście w zależności od wieku auta...

Czy gdybyście mieli fundusze, to wolelibyście salonowa nówkę wiedząc, że droższa ale i porządniejsza, czy jednak używane bo niebo tańsze, ale ze swiadomością jakichś awarii?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-10-2015, 16:06
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Używane bardziej się opłacają, bo nie tracisz przy zakupie. A jak kupisz nowe auto to po wyjeździe z salonu już traci na wartości. Poza tym warto się zastanowić czy benzyna czy diesel. Jeśli chodzi o diesla masz sporo specjalistów jak Ci z Konina http://klaczek.eu/ - może jest trochę droższy w naprawie, ale mniej wydasz w codziennym użytkowaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-10-2015, 14:28
Yuki's Avatar
Yuki Yuki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 8
Domyślnie

A nie możesz pójść do innego mechanika. A ze swoją Dacią Duster chodzę do ASO. Tak jest chyba dużo szybciej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-11-2015, 20:58
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Pewnie, że tak mechanicy oprócz sklepów stacjonarnych często sprowadzają części ze sklepów internetowych.
Ja np ostatnio szukałam pasy klinowe Rombor też to robiłam przez sklepy internetowe bo tam najłatwiej znaleźć dokładnie to czego potrzebujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 25-11-2015, 21:48
Gagatkowa's Avatar
Gagatkowa Gagatkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Mój mechanik ma swoje jakieś źródła gdzie ściąga naprawdę dobre części nie muszę się martwić o to że na przykład dana cześć bardzo szybko zniszczeje albo się ukruszy jestem naprawdę zadowolona z tego. Kiedyś mój mąż na własną rękę zamawiał części a mechanik tylko montował ale to nie ten co teraz zmieniliśmy mechanika mamy problem z głowy nie musimy się o nic martwić tak przynajmniej mi się wydaje. Czasem wiadomo zdarzy się głębsza usterka ale to już tak bywa z autami i nic na to nie poradzimy. Takie zycie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-12-2015, 19:18
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Nie zazdroszczę, najgorsze są takie sytuacje karambol - pomoc drogowa , warto wówczas mieć telefon do zaufanej firmy, czasem ciężko jak jesteśmy na wyjeździe daleko od domu, no ale od czego ma się internet
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.