kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 23-03-2018, 19:56
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Trening z trenerem https://trener-piotrderylo.pl może przynieść szybkie efekty. Wtedy wiemy jakie ćwiczenia mamy wykonywać i trener kontroluje, czy robimy je dobrze. Będzie to bezpieczne i szybko uda nam się schudnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 23-03-2018, 20:25
Basia5 Basia5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 89
Domyślnie

Oczywiście, że same suplementy nie załatwią nam ładnej sylwetki, ale warto się wspomagać, czymś, co doda nam energii. Znalazłam na stronie http://sportsempire.pl/titans-rage-o...d-konkurencji/ informacje o środku Titans Rageśrodek, który stosuje się przed treningiem. Ma bardzo dobre opinie. Któraś z Was go stosuje?

Ostatnio edytowane przez Basia5 : 04-04-2018 o 19:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 17-04-2018, 13:23
bodybuilderka bodybuilderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

Ja od niedawna stosuję Evolite ReBuild aminokwasy. Polecił mi je mój trener personalny w związku z dużą ilością ciężkich treningów i po krótkim czasie są już odczuwane efekty. Uważam, że suplementy diety są fajnym wsparciem dla organizmu osoby aktywnej fizycznie, najważniejsze, aby stosować je z głową...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 14-05-2018, 17:45
Jaro1 Mężczyzna Jaro1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

Latami walczę z wielorakimi problemami powiązanymi z hormonami. Bardzo rzadko miesiączkuję. Jakiś czas temu w internecie wyszukałam suplement diety inofem. Postanowiłam kupić opakowanie na początek i przetestować. Niezwłocznie po paru pudełkach zaczęłam czuć się dobrze i moje miesiączki zaczęły regularnie powracać do prawidłowego stanu. Byłam podekscytowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 15-05-2018, 13:35
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Myślę, że jeśli chodzi o odchudzanie to warto spróbować suplementacji. Jest wiele różnych środków dostępnych na rynku - ja polecam rzucić okiem na stronę pl.revitapharm.com. Moim zdaniem jeśli komuś zależy na tym, aby schudnąć, to powinien wypróbować wszystkich możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 15-05-2018, 18:02
Fiolka Fiolka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Żeby wspomóc swoje mięśnie warto używać produktów z naturalnym magnezem. Można je znaleźć na http://zechsal.pl/
Oferują produkty przeznaczone i stworzone z myślą o sportowcach i ich wyczerpujących treningach.Ich Zechsallsport ma wysoką bioprzyswajalność,jest skuteczny i szybko wspomaga regeneracje mięśni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 16-05-2018, 11:02
zefyr zefyr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 23
Domyślnie

Co do suplementów to odkąd stosuję Shape Up czyli suplement, który znacznie przyśpiesza procesy spalania tkanki tłuszczowej zaczęłam wierzyć, że działają. Póki co biorę miesiąc i tyle samo ćwiczę i już -4kg poszlo także mysle, ze jest dobrze gubic kilogram na tydzien jak sadzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 16-05-2018, 23:56
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Ja jestem jak najbardziej za stosowaniem suplementów. Oczywiście mowię o porządnych suplementach takich jak np Bioxyn - revitapharm Skład ma bardzo dobry i szybko działa. Możesz sobie poczytac opinie na jego temat. Też się odchudzam stosując suplementy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 21-05-2018, 06:00
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Do niedawna nie byłam fanką suplementów. Dopiero gdy spróbowałam suplementów ze sklepu Zakręcony Słoik, które dostępne są pod tym linkiem https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/P...l-Joy-Day/4139 przekonałam się do nich i zaczełam je zażywać regularnie. Polecam, bo są dużo lepsze od tych dostępnych w tradycyjnych sklepach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 21-05-2018, 17:17
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja mam podobny tryb życia jak Ty spokojnie możesz spróbowac, jak będziesz sie źle czuc to zrezygnujesz polecam Ci ta stronę https://fitmuscle.pl/ mają o wiele tańsze suplementy niż w sklepach czy aptekach stacjonarnie, no i możesz spokojnie wybac taki ktory najbardziej Ci odpowiada bez oddechu innych ludzi na plecach, wszytsko przyjdzie ładnie zapakowane, aż żal otwierać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.