kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-12-2021, 20:24
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie antykoncepcja - jaka?

Jeżeli jesteśmy dorośli i podchodzimy w sposób racjonalny do życia to antykoncepcja jest dla nas rzeczą bardzo ważna. Czym się zabezpieczacie laski?

Ostatnio edytowane przez kobietka_10 : 19-12-2021 o 20:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-12-2021, 20:26
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Ja postawiłam na tabletki, ale wcześniej ginekolog zrobił mi kilka badań i przeprowadził dokładny wywiad. No i okazało się, że tabletki vines będą dla mnie odpowiednie. No i są, bo już ponad rok je przyjmuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-01-2022, 12:32
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Czyli jest nas więcej jak widzę Wcześniej miałam problem z dobraniem odpowiedniej antykoncepcji, ale teraz już też przyjmuję vines i muszę przyznać, że czuję się dobrze i najważniejsze dla mnie to, że nie przybyło mi kilogramów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-01-2022, 16:15
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 461
Domyślnie

Ciężko mi podpowiedzieć jaka antykoncepcja będzie najlepsza. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Antykoncepcja powinna być dobierana indywidualnie. Niektóre zaburzenia hormonalne czy jednostki chorobowe wykluczają niektóre formy antykoncepcji. Choć jeśli miałbym wybierać, to dla mnie najlepsza antykoncepcja jest ta, która nie wpływa zbyt mocno na stan zdrowia kobiety i nie zaburza jej hormonów. Jeśli szukacie kilku istotnych informacji na ten temat, warto zajrzeć tuta: https://onlinerecepta.pl/tabletki-an...cyjne-a-ciaza/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-01-2022, 23:36
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja długo myślałam, że nie będę mogła brać antykoncepcji bo w mojej rodzinie były przypadki chorób wątroby i zwyczajnie obawiałam się o swoją jak zacznę jeszcze brać dodatkowe proszki. Ale mój ginekolog mnie przekonał do drovelis. One nie wpływają na wątrobę, na metabolizm, są neutralne dla tego organu dzięki zawartości estetrolu - to hormon naturalnie produkowany przez płód, organizm kobiecy dlatego dobrze się z nim "zna" i dzięki temu lepiej go toleruje. Warto porozmawiać z ginekologiem o tych tabletkach jeśli nie można stosować z jakichś powodów tych starej generacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-01-2022, 17:33
schmitt.gilda's Avatar
schmitt.gilda schmitt.gilda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że najlepsze są plastry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-06-2023, 14:09
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 595
Domyślnie

Znalazłam kiedyś bardzo wartościowy wpis dotyczący antykoncepcji awaryjnej i tabletki dzień po na stronie https://www.mamyrecepte.pl/blog/pora...letka-dzien-po Informacje te są bardzo cenne a wizyta na stronie pozwala również otrzymać e-receptę. Należy zalogować się w dowolny sposób z komputera lub innego urządzenia jak telefon. Aby ją otrzymać wystarczy wypełnić ankietę i dokonać opłaty. W kilka chwil jeden z lekarzy wystawi ją w formie elektronicznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.