kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-11-2019, 11:30
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Cieszę się, że ludzie na poważnie zaczęli podchodzić do kwestii żywienia. Sięgamy chętniej po naturalne, ekologiczne produkty. Ja lubię robić zakupy na lokalnych bazarkach, a nie w supermarketach. Odwiedzam też sklepy online z naturalną żywnością np. KRUKAM.PL , gdzie można kupić np. nieprzetworzone oleje, pasty, mąki, kasze, herbaty oraz wiele innych. Warto tam się zaopatrywać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-12-2019, 11:11
darek33333 Mężczyzna darek33333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 1
Domyślnie

Zdrowie dla każdego człowieka jest bardzo ważne.Ja się badam bardzo często.
__________________
balustrady drewniane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-12-2019, 04:57
marek332 Mężczyzna marek332 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 44
Domyślnie

Ja dbam. Staram się jeśc zdrowo a ze mam cukrzyce to jest mi łatwiej nie opierać się niezdrowemu jedzeniu. Ostatnio na stronie https://diabetyk24.pl/blog-section/glukometr-ile-wydac dowiedziałem się jaki glukometr mam kupić i właśnie zakupiłam jaki polecali. Na stronie również macie inne artukuły jak na przykład ten o cholesterolu. Myślę że sa tam bardzo cenne informacje. Poelcam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-12-2019, 15:22
Alinol Alinol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Do lekarza chodzę tylko wtedy, gdy mam taką potrzebę. Raczej nie choruję i nie mam żadnych problemów zdrowotnych, więc raz na ileś lat robię morfologię i to właściwie tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-12-2019, 22:18
jaroslawjot Mężczyzna jaroslawjot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Dbanie o zdrowie powinniśmy mieć wpojone, jednak wiadomo, każdemu zdarzy się jakiś odskok od normalności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-12-2019, 01:21
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

O zdrowie jak najbardziej trzeba dbać i pamiętajcie o tym, że stosowanie naturalnych środków w wielu procesach pomaga. Osobiście polecam stronę http://olejzopuncji.pl/ ze świetnymi artykułami na temat oleju z opuncji, która ma wiele różnych zastosowań i działań. Koniecznie sprawdźcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 03-12-2019, 02:19
Neriand Mężczyzna Neriand is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 5
Domyślnie

Siemanko wszystkim serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-12-2019, 09:27
gabiski gabiski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Dbamy bo trzeba dbać, co włożysz do żoądka tak będziesz funkcjonować...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-12-2019, 21:53
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na https://zdrowie-kobiety.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo wskazówek jak odpowiednio dbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Warto podjąć walkę, szczególnie że teraz pogoda nie dopisuje i nie zachęca do życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-01-2020, 22:54
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Jesli cos mi dolega to leczę się tylko prywatnie. No ale my jako jeszcze samodzielni nie mamy problemu z dbaniem o zdrowie, trudniej jest jednak w pozniejszym wieku. Moj dziadek ostatnio bardzo zachorował, a niestety nie mam mozliwosci opiekowac sie nim caly czas ze wzgledu na pracę. Zadecydowalismy jednak ze w ciagu dnia, czyli kiedy jestem poza domem dziadek bedzie przebywal na opiece dziennej w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu poczatkowo mialam obawy czy sie tam zaklimatyzuje ale jak sie okazalo - udalo sie i to bardzo szybko. Personel jest bardzo pomocny i zyczliwy - wiedza jak opiekowac sie schorowanymi seniorami.Taka opieka to swietna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.