kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 09-06-2022, 17:02
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli byłby wam potrzebny sprawdzony deweloper, to moim zdaniem, najlepiej będzie jak zerknijcie sobie w wolnej chwili na stronę grupamoderator.pl. Oni mają naprawdę bardzo interesujące propozycje do oferowania, więc myślę że z ich pomocą bez problemu będziecie w stanie znaleźć odpowiednie mieszkanie dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-06-2022, 08:11
Dekin011 Mężczyzna Dekin011 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Myślicie, że teraz jest dobry czas na kupno mieszkania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-06-2022, 16:47
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja coraz częściej myslę o zakupie mieszkania. Mam wkład własny i zdolność kredytową. Obecnie mieszkam na wynajmie i zaczyna mnie to męczyć. Tutaj https://nadjasieniem.pl/ znalazłam piękne mieszkania w parku nad Jasieniem i chyba zdecyduję się na mieszkanie właśnie na tym osiedlu. Bardzo mi zależy na zieleni w otoczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-06-2022, 12:53
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Decydując się na zakup mieszkania trzeba też mieć na uwadze to, kto będzie daną nieruchomością potem zarządzał. W Warszawie takim godnym polecenia jest firma Per modum, oni to już długo działają na rynku. Można na tej firmie w każdej kwestii polegać. Odpowiednie zarządzanie to bezproblemowe mieszkanie potem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-06-2022, 07:11
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał drakarcys123
Jeżeli byłby wam potrzebny sprawdzony deweloper,
Myślę że warto teraz zarezerwować mieszkanie u dewelopera Atal, bo jeśli zrobisz to do końca sierpnia 2022 to zyskasz czas potrzebny do załatwienia formalności a deweloper pomorze też w wyborze najkorzystniejszego finansowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 20-08-2022, 07:51
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Cześć. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czegoś interesującego z zakresu budownictwa lub przemysłu, to koniecznie w wolnej chwili zerknijcie sobie na stronę tego portalu http://inzynierowie.pl/. Moim zdaniem jest tam naprawdę wiele przydatnych treści, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 04-10-2022, 19:01
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Polecam jeśli ktoś potrzebuje wyceny, to najlepiej zajmą się tym https://123skupnieruchomosci.pl Mają fantastyczne podejście do klienta, wycena jest bardzo szybka, ale za razem dokładna i profesjonalna. Pozytywnie się zaskoczyłam ich podejściem do tego co robią, na pewno nikt nie zawiedzie się ich ofertą, a wyjdzie tylko na tym bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 12-02-2023, 12:32
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Kupno mieszkania wiąże się z ogromnym wydatkiem, na który większości osób nie stać. Warto więc zastanowić się nad wynajmem instytucjonalnym. Słyszeliście o takim rozwiązaniu? jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na tę stronę https://torun.mdr.pl/ . Znajdziecie tutaj świetną ofertę. Tutaj najemcy mogą się starać o dopłaty do czynszu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-02-2023, 17:50
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 335
Domyślnie

Skoro mowa o nieruchomościach, to warto poruszyć temat zarządców. Istnieje sporo firm, które specjalizują się w zarządzaniu nieruchomościami. Niestety znalezienie odpowiedniej jest wyjątkowo trudne, bo ciężko znaleźć firmę, która się na tym zna. Taką, którą naprawdę można polecić jest Per Modum z Warszawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 18-02-2023, 08:15
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Jeśli masz kredyt we frankach i masz trudności w spłacie kredytu, warto rozważyć skorzystanie z pomocy kancelarii prawnej https://kancelariafrankowicza.pl/art...apitalu-banku/ specjalizującej się w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Kancelarie te oferują pomoc w dochodzeniu roszczeń przeciwko bankom udzielającym kredytów w walutach obcych, w tym kredytów we frankach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.