kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 17-09-2021, 17:44
yhammes's Avatar
yhammes yhammes is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jeżeli zajmujemy się rolnictwem, to niezwykle ważne są też maszyny rolnicze. Składają się one z bardzo wielu elementów, które trzeba regularnie wymieniać, albo z takich, które mogą się po prostu zepsuć. Dlatego warto mieć zawsze zapas elementów zamiennych do maszyn rolniczych. Ja na przykład znalazłam ostatnio koła zębate katalog, w którym je znalazłam jest bardzo obszerny, więc myślę, że na pewno znajdę tam coś dla siebie. Takie koła zębate przydają się w maszynach rolniczych. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 18-09-2021, 13:04
Banicjusz77 Banicjusz77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 1
Domyślnie

A tak btw lubicie może jeździć konno, bo ja bardzo?
----------------------------------------------------
jezdziectwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 02-11-2021, 08:40
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Moim zdaniem warto też zainteresować się różnymi sprzętami niezbędnymi w gospodarstwie rolnym. Warto wiedzieć, kiedy przydają się różne części do opryskiwacza: https://agroplast.pl/pl/c/Pozostale-...pryskiwaczy/69 . Na stronie producenta znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Z pewnością się przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 03-11-2021, 08:06
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

W rolnictwie bardzo ważną kwestią są odpowiednie maszyny. Firma Diko zajmująca się budową maszyn od prawie trzydziestu lat bazuje na najlepszych dostępnych materiałach. Dzięki temu ich maszyny są mało awaryjne, co przekłada się bezpośrednio na ich wydajność. Posiadają bardzo szeroki asortyment.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 05-11-2021, 16:44
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 583
Domyślnie

Jeżeli będziecie mieć problem ze swoimi maszynami to warto wybrać mobilny serwis . Tutaj usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 09-11-2021, 13:38
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 771
Domyślnie

Zmagam się ostatnio z dużym problemem - insekty zaatakowały moje uprawy i nie pomaga środek na insekty, z którego korzystałem wcześniej. Moglibyście polecić mi sprawdzony preparat na insekty, który pomoże mi rozwiązać tą sprawę? Byłbym bardzo wdzięczny.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 18-01-2022, 16:34
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli interesuje was tematyka rolna i pojęcia ogólnie związane z obszarami wiejskimi, to polecam wam zerknąć w wolnej chwili na forum Agrofoto. Znajdziecie tam sporo przydatnych informacji dla każdego rolnika, jak np. aktualne ceny pszenicy. Zajrzyjcie tam i dajcie znać, co uważacie o tym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 18-01-2022, 17:47
mariela16's Avatar
mariela16 mariela16 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Co sądzicie o obecnych dofinansowaniach z Unii?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 22-01-2022, 10:53
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Z mężem zamówiliśmy ostatnio części do maszyn rolniczych w Legnicy w sklepie Jaskot. Pora zrobić renowację starych maszyn, bo za niedługo nie będzie czego zbierać... Dofinansowania z Unii oczywiście są, jednak nie liczyłabym na to. My wzięliśmy sprzęt na raty po prostu i dzięki temu dajemy radę finansowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 10-02-2022, 19:36
mariahelenaa mariahelenaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 48
Domyślnie

Jeśli chcesz wykonywać sadzenie warzyw szybciej i wydajniej to warto zaopatrzyć się w automatyczne sadzarki do warzyw. Obsługują one kilka rzędów. Sadzarka do warzyw https://www.olmech.pl/sadzarka-do-warzyw ma również dużo funkcji i osprzętu, który realnie pomaga w pracy. Sadzarka do warzyw od producenta z tego rynku to również pewność, że części zamienne będą pod ręką, a więc sadzarka posłuży przez wiele lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.