kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-02-2018, 11:31
poki Mężczyzna poki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie czy to zawód dla kobiety???

czy kobieta może nauczyć się obsługi wózka widłowego i pracować jako magazynier?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-02-2018, 18:24
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Trzeba by poczytać kodeks pracy. Ale chyba nie ma żadnych zakazów w tym kierunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-02-2018, 21:02
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Wydaje mi się, że o wiele lepszym zajęciem dla kobiety jest praca Hostessy. Na pewno lżejsza i przyjemniejsza. A do tego tez można na tym nieźle zarobić z tego co mówiły mi koleżanki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-02-2018, 07:25
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

Wydaje mi się, że nie powinno być w tym przypadku jakiś ograniczeń, pytanie czy kobieta chce tak pracować. Ja bym na pewno nie chciała. Poczytajcie sobie kobiety na stronie https://mylead.pl o tym czym są programy partnerskie, to powinno wam sie spodobać. Umożliwiają one zarabianie na swoich pasjach. Sprawa wygląda tak: prowadzicie np. swojego bloga, na dowolny temat, nie ma to w sumie znaczenia, ważne tylko żeby byli jacyś odbiorcy. Wybierać spośród prawie 500 dostępnych programów partnerskich od MyLead dopasowane opcje do waszej tematyki, sposób płatności również. I pobieracie opłaty np. za każdy zakup, który został skierowany z waszej strony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-02-2018, 09:25
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Nie wiem jak zapatruje się na to pracodawca, ale czemu nie? Kobiety maja takie same prawa przecież, tylko to ciężka praca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-08-2018, 12:30
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Cytat:
Napisał jollomika
Wydaje mi się, że o wiele lepszym zajęciem dla kobiety jest praca Hostessy. Na pewno lżejsza i przyjemniejsza. A do tego tez można na tym nieźle zarobić z tego co mówiły mi koleżanki

Mam podobne zdanie jak Ty. Pewnie można, ale po co? Lepiej sprawdź czy jakaś agencja hostess Trójmiasto nie potrzebuje dziewczyn. Zawód hostessy jest dużo przyjemniejszy niż to, co wybrałaś. Pracowałam kilka lat jako hostessa - na zarobki i klimat w pracy nie narzekałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2023, 21:06
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Zawsze można znaleźć lepszą pracę, aby mieć czas dla rodziny i na swoje pasje. Jednak trzeba raz na jakiś czas sprawdzić nowe propozycje, bo jednak wyzwania zawodowe po prostu pozwalają się dużo lepiej rozwijać w danej branży i oczywiście lepiej zarabiać. Nie poświęcając czasu wolnego na pracę a jak chcesz mieć większa ilość propozycji do sprawdzenia to zajrzyj na https://fachpraca.pl/oferty-pracy/q/...-wielkopolski/ gdzie na przykład znajdziecie konkretne propozycje pracy jako malarz w Gorzowie Wielkopolskim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-04-2023, 12:15
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Moim zdaniem warto zastanowić się, co jest dla nas najważniejsze. Obecnie mamy szeroki wybór możliwości, więc warto przykładać wagę do takich aspektów jak różnica między wynagrodzeniem brutto i netto. Na stronie https://fachpraca.pl/kalkulator-wyna...o/3300-brutto/ znajdują się informacje na ten temat. Bierzecie to pod uwagę, przeglądając ogłoszenia o pracę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-04-2023, 12:39
katnoww94 katnoww94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 6
Domyślnie

A czemu nie? Jeżeli tylko chcesz pracować na takim stanowisku to jak najbardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.