kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 30-11-2022, 22:27
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Przydatną sprawą są podróżne akcesoria niemowlęce. Wiadomo, że podróż z dzieckiem nie jest łatwa, więc warto w takie akcesoria się wyposażyć by było choć trochę bardziej komfortowo. Jeśli chodzi o jazdę samochodem podstwa to rolety na szybę. Bez tego maluszowi często słońce mocno świeci i potrafi bardzo go to irytować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 04-12-2022, 13:57
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja sobie sporo fajnych rzeczy z Ceba zamawiałam jak np. ręczniczki czy kocyki. Fajna jakość, materiał jakościowo super i bardzo przyjemny. Nic sie nei mechaci no i wybór jest duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 05-12-2022, 14:04
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Jeśli chodzi o mleko to u nas najlepiej sprawdza się mleko Bebilon. Na samym początku wybraliśmy Bebilon Nenatal Premium. Jest to mleko przeznaczone dla wcześniaków. Nasza córka urodziła się troszkę za wcześnie ale to mleko sprawdziło się świetnie. Mleka Bebilon kupuję zawsze w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 13-12-2022, 23:32
magda.wadelska magda.wadelska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 5
Talking Wyprawkowe klimaty

Kocyki i ręczniki zamawiałam na stronie Ceba. Super jakość a cena nie zwali z nóg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 18-12-2022, 17:47
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Też z Ceba mam kilka akcesorió jak choćby poduszke do karmienia czy właśnie ręczniczki. Cena przystępna, jakość świetna no i ładne wzory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 23-12-2022, 07:04
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Koniecznie kup rożek. Sprawi, że dziecku będzie miękko i ciepło tak jak w brzuchu mamy. Kupić go możesz pod tym adresem - https://mulinek.pl/rozek-muslinowy-n...ka-plaska.html. Polecam zakup w tym sklepie, ponieważ ich produkt został uszyty z najwyższej jakości muślinu z bawełny organicznej, który posiada standard GOTS.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 26-12-2022, 12:15
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Też z Ceba mam kilka akcesorió jak choćby poduszke do karmienia czy właśnie ręczniczki. Cena przystępna, jakość świetna no i ładne wzory.

Poduszkę też mam z Ceba ale taką wielofunkcyjną sobie zamówiłam Teraz jeszcze w ciąży przydaje mi się do spania bo fajnie odciąża plecy i biodra a później przyda się przy karmieniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 26-12-2022, 16:38
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 150
Domyślnie

Jednym z ważniejszych elementów wyprawki zdecydowanie jest wózek. Ja mam mocno ograniczony budżet na niego, a jednocześnie zależy mi na czymś dobrej jakości, dlatego myślę o kupieniu Riko Basic Sport. Wiem, że ten wózek bardzo dobrze poradzi sobie w każdym terenie, a także zniesie mocniejsze tempo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 30-12-2022, 17:18
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 101
Domyślnie

Ja się bardzo przejmowałam czy niczego mi nie zabraknie, zabrakło mleka mm, jak okazało się, że nie dam rady karmić, ale Bebilon się sprawdza, w DOZ można kupić w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 11-01-2023, 13:30
zawlocka zawlocka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 99
Domyślnie

Pomyśl o zakupie mleka dla malucha. U nas sprawdza się Bebilon bo mieliśmy straszne problemy z ulewaniem. Farmaceutka w DOZie poleciła nam mleko Bebilon AR Expert. Muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.