kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 28-05-2022, 12:15
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 446
Domyślnie

Koniecznie zróbcie sobie aromaterapię, bo gwarantuję, że to najlepszy sposób na relaks. Musicie tylko kupić sobie naturalne olejki eteryczne i sprawdzić, jakie mają działanie. Niektóre właśnie działają na stres i posiadają właściwości, dzięki którym lepiej się poczujemy. Aromaterapia wykorzystywana jest od wieku, więc moim zdaniem jak najbardziej działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-05-2022, 18:28
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 199
Domyślnie

Jakich perfum używać w okresie letnim ? jakie kobiece perfumy lubią mężczyźni? Ponoć według mężczyzn nawet najpiękniejsze perfumy użyte w zbyt dużej ilości raczej nie robią dobrego wrażenia. Ważne jest zatem, by zachować umiar. Jeśli przesadzimy to orzeźwiające cytrusy czy uwodzicielskie piżmo, zamiast przyciągać męskie spojrzenia mogą okazać się po prostu duszącą mieszanką. Jeśli szukacie perfum idealnych dla siebie to zerknijcie tutaj https://aleperfumeria.pl/pl/paglieri...rfumowana.html znajdziecie tam perfumy znanych marek w świetnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 28-05-2022, 23:45
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 190
Domyślnie

Ta nowa seria eveline serum shot jest warta uwagi. Ja mam serum glikolowe i z witaminą C i oba spisują się bardzo dobrze. Jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 29-05-2022, 22:29
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 423
Domyślnie

Spa w domu to niezły pomysł. Często organizuję sobie takie domowe spa, jak uda mi się szybciej położyć dzieci spać. Wtedy mam chwile dla siebie i sztukuje sobie relaksująca kąpiel razem z maseczkami i lampką wina. Jednak mimo wszystko lubię raz na jakiś czas wybrać sie do prawdziwego Spa, gdzie zajmą sie mną profesjonaliści. Szczególnie uwielbiam chodzić na masaż, który bardzo mnie odpręża. Tutaj macie miejsce, gdzie warto zajrzeć https://www.hotelstbruno.pl/medi-spa/ . Warto zapoznać sie z usługami, jakie oferują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 08-06-2022, 11:51
kasiakowa06 kasiakowa06 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Do odmowego spa używam nowo odkrytych kosmetyków z firmy Labside. Peeling i krem zachwycająco odżywiły i zregenerowały moją skórę https://labside.pl/produkt/peach-perilla-cream/
Warto poczuć tą moc natury!!

Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 10-06-2022, 23:28
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Mi marzy się
weekend spa, ale takim prawdziwym a nie domowym. Jednak domowe spa to nie to samo co spa w hotelu. Tam można naprawdę odpocząć, zrelaksować się i zapomnieć o problemach. Byłam ostatnio w spa rok temu i było mega.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 16-06-2022, 23:04
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 520
Domyślnie

Na pewno warto zainwestować w fajne kule do kąpieli. Nie tylko ładnie pachną, ale również mogą barwić wodę. Dzięki temu można się zrelaksować i odprężyć. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że takie odpoczynek każdemu się od czasu do czasu przyda. Wydatek niewielki, a korzyści sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 25-06-2022, 11:08
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 329
Domyślnie

Dobre kosmetyki połączone z profesjonalnym podejściem dają naprawdę super efekty. Od kiedy regularnie chodzę na zabiegi spa w https://bristolbusko.pl/ moja skóra jest w o wiele lepszej kondycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 28-06-2022, 15:20
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

poza skupianiem się na twarzy czy ciele warto postawić też na pielęgnację paznokci jeśli szukacie dobrych odzywek to polecam te z Eveline Cosmetis. Fajne jest na przykład to utwardzające serum do paznokci, super działa na łamliwe i kruche paznokcie. idealne dla osób, które często korzystają z hybryd czy żeli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 11-07-2022, 10:16
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 272
Domyślnie

Jak spa w domu, to koniecznie kule do kąpieli! Tutaj są fajne - https://eurochemia.com/69-kule-do-kapieli takie musujące, ja bardzo lubie właśnie takie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.