kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-03-2022, 09:02
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 430
Domyślnie

Jeśli planujecie zakupić dobrej jakości sprzęt sportowy to z czystym sumieniem mogę polecić wam https://takwiele.pl/ . Oferta tutaj jest naprawdę bardzo dobra, więc jestem pewna, że tutaj znajdziecie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-03-2022, 09:08
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja szukając sprzętu do naszej siłowni domowej, trafiłam na taką ofertę tu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Spr...znie-1023.html Są tu bieżnie magnetyczne oraz bieżnie elektryczne. W tym sportowym sklepie znajdziecie wiele ciekawych propozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-04-2022, 20:35
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Warto też zainwestować w sprzęt gimnastyczny, który może imitować siłownie w waszym domu. Ja uwielbiam ćwiczenia z gumami oporowymi i piłką. A wy macie swoje ulubione sprzęty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-04-2022, 06:58
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na najlepszy sprzęt siłowy i zastanawiam się nad siłką w domu. Mieszkam w małym mieście i nie zanosi sie na to, że będzie u nas siłownia. Dlatego stwierdziłam, ze sama coś ogarnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-04-2022, 22:39
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że sporo przydatnych informacji na temat sportu można znaleźć również na stronie tego portalu https://www.activ-space.pl/jaka-mata...ebie-najlepsza Jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, niekoniecznie sobie tam zerknijcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-04-2022, 23:35
stracke.krysia's Avatar
stracke.krysia stracke.krysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Miasto: Gliwice
Posty: 4
Domyślnie

Może i ktoś by ci coś doradził, ale musisz nam powiedzieć skąd jesteś :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-06-2022, 10:04
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 559
Domyślnie

Uwielbiam spędzać czas na siłowni, już nie mogę się doczekać aż u mnie w mieście otworzą pierwszą, tak to jeżdżę do innego miasta. Ogólnie w ostatnim czasie też zacząłem stosować sterydy, a w super cenie można je kupić na stronie https://sterydowo.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 31-03-2023, 11:22
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie, to nie ma nic lepszego niż pełny trening na świeżym powietrzu i nowoczesnym sprzęcie. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje na temat siłownie zewnętrzne dla dzieci - FitPark.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-04-2023, 10:01
Ambi.M's Avatar
Ambi.M Ambi.M is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 79
Domyślnie

Cześć, chciałbym podzielić się z Wami moim planem związanych z ćwiczeniami i zapytać, czy są tutaj osoby, które osiągnęły sukces w zrzuceniu zbędnych kilogramów pod okiem trenera personalnego. Od dłuższego czasu staram się utrzymać formę fizyczną, ale niestety bez większych sukcesów. Zdecydowałem się na skorzystanie z usług trenera personalnego, który pomógłby mi osiągnąć moje cele fitnessowe. Uważam, że profesjonalna pomoc i motywacja ze strony trenera personalnego mogą znacznie przyspieszyć moje postępy i pomóc mi zrzucić zbędne kilogramy. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat treningu z trener personalny mokotow i zapytać, czy ktoś z Was osiągnął sukces w zrzuceniu nadmiaru wagi dzięki takiej formie treningu. Czy jest to skuteczny sposób na osiągnięcie celów fitnessowych? Bardzo chętnie przeczytam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-05-2023, 11:22
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 490
Domyślnie

Wsparciem dla treningów są różnego rodzaju sterydy. Rewelacyjnym sklepem oferującym sprawdzone produkty w tym zakresie jest https://sterydy.cc/ Jestem pewna że wizyta w tym miejscu pozwoli Ci na zdobycie interesującego produktu i uzyskania wszystkich szczegółowych informacji dotyczących go. Dodatkowo ich ceny są bardzo konkurencyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.