kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-11-2015, 13:32
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Super mocny krem?

Co zrobić jak się ma naprawdę bardzo mocno przesuszoną skórę na twarzy i już nie pomagają żadne kremy? A mało tego, w dodatku ta skóra zaczyna mnie swędzieć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-11-2015, 17:09
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

A w ogóle to byłaś z tym u dermatologa?
Ja bym poszła - bo to przecież może być początek jakiejś choroby.
A co do kremów, to najmocniej natłuszczające są tzw. emolienty - używają ich między innymi osoby chore na AZS - to tez taka skórna choroba suchości...
Może wypróbuj?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-12-2015, 08:46
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Hmm ja bym się w takim wypadku umówiła na wizytę z dermatologiem. A póki co możesz stosować masło shea w czystej postaci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-12-2015, 10:29
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

A czy odpowiednio nawadniasz sie od środka i dbasz o nawilżanie w pomieszczeniu? w okresie jesienno zimowym łatwo o przesuszenia, bo ogrzewane pomieszczenia są zazwyczaj bardzo suche, więc pamiętaj o nawilżaczach powietrza i conajmniej litrze wody dziennie. Dobry krem tez oczywiscie ma znaczenie, ja chwale sobie te od eveline, ostatnio zakupilam: http://www.ezebra.pl/product-pol-150...-noc-50ml.html bo mimo młodego wieku zaczełam zauważać u siebie pierwsze zmarszczki, a myśle ze im wczesniej aczne z nimi walczyć tym lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-12-2015, 15:41
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A może masz łuszczycę? Byłaś u lekarza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-02-2016, 13:16
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Słyszałam, że ta seria kremów http://www.lirene.pl/kosmetyki/twarz/formula-mlodosci jest bardzo dobra. Niestety jeszcze ich nie stosowałam, bo kończę krem, który obecnie stosuje, ale zamierzam go kupić za około tydzień jak skończę ten obecny. Moja koleżanka bardzo chwaliła te kremy, a także czytałam bardzo wiele bardzo pozytywnych opinii na ich temat i myślę, że warto wypróbować zwłaszcza, że nie są drogie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2016, 17:50
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja mam problem ze skórą rąk. Jest strasznie przesuszona i zastanawiam się jaki krem do rąk mi pomoże. Możecie coś polecić? Testowałam już kilka ale niestety nie wiele się zmieniło. Czasami mam wrazenie, że za chwilę mi ta skóra popęka. Robiłam ostatnio domową maseczkę na dłonie ale nie widzę różnicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-03-2016, 12:33
pianisimka pianisimka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 2
Domyślnie

Z dosyć mocnych kremów które trafiły ostatnio na moją toaletkę mogę polecić clinique 25 spf def, jest naprawde treściwy, powiedzialabym ze na moja cere nawet sporo za ciężki.
__________________
http://www.gabinetzdrowie.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-03-2016, 19:50
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Produkty clinique są świetne! Niestety, szkoda, że tyle kosztują. Ja teraz jestem zachwycona kremem z biolaven.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-03-2016, 19:20
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dulcynea
Co zrobić jak się ma naprawdę bardzo mocno przesuszoną skórę na twarzy i już nie pomagają żadne kremy? A mało tego, w dodatku ta skóra zaczyna mnie swędzieć!

Opis jakbyś miała problemy z Azs. Ale zakładam że tak nie jest, to w takim razie pomoże taki mocno nawilżający krem http://www.vichy.pl/produkty-nawilza...al/p12314.aspx . W swoim przypadku musisz stosować specjalne kosmetyki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.