kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 21-02-2022, 08:45
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Te wyprawki są niestety cholernie drogie. To jest straszne.
______________________________________
Depresja - objawy i leczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 23-02-2022, 07:38
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 285
Domyślnie

Jeśli chodzi o wyprawkę, to marka Sofija jest godna polecenia. Można tutaj sobie zobaczyć ich asortyment na przykład - https://sofija.com.pl/, bardzo solidnie wykonane rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 23-02-2022, 08:38
eRzecznik Sofija eRzecznik Sofija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 28
Domyślnie

W takim razie jeżeli już zabieracie się za poszukiwania przede wszystkim wyjątkowych propozycji w zakresie pięknych ubranek dla swoich maluszków, to serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszą markę, czyli https://sofija.com.pl/ubranka/ z zachowaniem najwyższej jakości, różnorodności i przystępnych cen. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie sprostać wymaganiom. Jednocześnie nasze produkty dostępne są w wielu sklepach online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 01-03-2022, 09:02
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 056
Domyślnie

Kompletując wyprawkę dla maluszka trzeba pamiętać o foteliku samochodowym. Ja wiem, że niektórzy pomyślą penie, że nie mają auta więc fotelik to rzecz zbędna i nie warto wydawać na niego pieniędzy tym bardziej, że to nie jest mały wydatek. No ale pomyślcie - przecież po urodzeniu dziecka trzeba będzie z nim jakoś wrócić do domu ze szpitala. I nie ważne czy ktoś po Was przyjedzie, czy wrócicie taksówką to fotelik będzie konieczny. Później także od czasu do czasu trzeba będzie się z maluszkiem przemieścić chociażby na szczepienie do przychodni i też nie wsiądziemy do żadnego auta z noworodkiem bez fotelika. Można kupić chociaż używany ale polecam jednak nowy fotelik bo mamy pewność, że będzie bezwypadkowy. Fajny wybór, w miarę przystępnych cenach jest w tym sklepie https://mamaija.pl/foteliki-samochod...e-0-18-kg.html
Sprawdźcie sobie i pomyślcie o foteliku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 03-03-2022, 14:24
koalas koalas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 1
Domyślnie

ja już mam wózek i fotelik ale szukam akcesoriów miękkich żeby wszystko ładnie, cieplutko wypełnić. będę zamawiać kołderki, pościel, podusie oraz otulacz do fotelika i kocyki. Widziałam ostatnio fajne wzory jeśli chodzi o otulacze na https://koalahm.com/otulacz-do-fotelika - znacie ten sklep? planuję tam sobie właśnie złożyć większe solidne zamówienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 15-03-2022, 10:46
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Przy alergiach u malucha możesz pomyśleć o zakupie mleka modyfikowanego Bebilon AR ProExpert albo kaszki zbożowej Bebilon Alerlac. Poczytaj sobie koniecznie o tych produktach. Moim zdaniem jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Znajdziesz je w każdej aptece DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 17-03-2022, 13:15
lelia.powlowski's Avatar
lelia.powlowski lelia.powlowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy któraś z Was mogłaby podzielić się gotową listą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 18-03-2022, 13:17
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Hej, jeśli chodzi o mnie to ja najczęściej zabawki dla moich dzieci kupuje na stronie tego sklepu https://nalori.pl/ Moim zdaniem warto wybierać zabawki, które mają jakiś edukacyjny motyw przewodni, ponieważ tylko takie wpłyną pozytywnie na rozwój dziecka. Moim zdaniem ich zabawki będą najlepszym wyborem, a wy co na ten temat uważacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 18-03-2022, 21:44
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 106
Domyślnie

Fajnie, że DOZ można dostać mleko modyfikowane, u nas właśnie też Bebilon się sprawdza, przestawiliśmy się z innego bo był problem z ulewaniem i Bebilon pomógł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 21-03-2022, 22:47
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

Zupełnie nie przemyślałam zakupu wózka, dlatego zaledwie 8 miesięcy po narodzinach córki musiałam zdecydować się na wymianę wózka na lżejszą i praktyczniejszą spacerówkę. Po przeczytaniu kilku dobrych opinii zdecydowałam się na Cavoe Ideo. Wózek ultralekki, nowoczesny, idealny w podróż samolotem i nie tylko. Zaskoczył mnie możliwością obrócenia siedziska nawet gdy dziecko w nim siedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.