kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-08-2021, 13:38
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Zawsze i wszystkim polecam owoce i warzywa Moim ulubionym warzywem jest awokado, warto je jeść, bo zawiera mnóstwo składników odżywczych i witamin! Tutaj można poczytać więcej o tym, czy i dlaczego awokado jest zdrowe. Macie jakieś ciekawe przepisy na potrawy z awokado?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-09-2021, 15:17
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 003
Domyślnie

Osobiście uważam, że naprawdę fajną opcją na rozpoczęcie odchudzania jest detoks sokowy który pozwoli na usunięcie toksyn z organizmu i odbudowy jelit. Ja po tygodniu takiej diety czuję się świetnie i znów czuję się 20 lat młodziej. Tym bardziej że propozycji u nich nie brakuje, no i też łatwo przez takich 8 dni zrzucić zbędne kilogramy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-09-2021, 13:35
OliWok87 OliWok87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 2
Domyślnie

U mnie w pracy dbają o nasze zdrowie, żebyśmy nie podjadali niezdrowymi przekąskami, inwestując w dostawę owoców dla pracowników w Poznaniu. Szczerze polecam, świetne rozwiązanie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-10-2021, 10:02
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

No to może w takim razie warto zastanowić się również nad taką opcją jak dieta oczyszczająca od SportFood żeby oczyścić organizm i jednocześnie zadbać o samopoczucie oraz skutecznie zrzucić nadmiar kilogramów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-10-2021, 18:29
zmijka zmijka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 13
Domyślnie

ja polecam catering
dla leniwych, ja zamawiam Masterdietę i naprawdę sobie chwalę
_________
dieta pudełkowa warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 10-10-2021, 22:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 056
Domyślnie

To, że warzywa i owoce są zdrowe nie budzi wątpliwości. Jednak aby owoce nam pomagały, a nie szkodziły, muszą być czyste! Dzięki pandemii jako społeczeństwo zaczęliśmy przywiązywać dużo większą wagę do mycia rąk. Nie można jednak zapominać o myciu samych produktów spożywczych. Jak robić to w prawidłowy sposób? https://owocewpracy.pl/blog/jak-myc-warzywa-i-owoce/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-10-2021, 09:54
MalaMi1 MalaMi1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 176
Domyślnie miód

Ja bardzo cenię sobie miód nawłociowy. Zaspokaja moją ochotę na słodkie i zarazem jest zdrowy. Zamawiam go na https://mybee.pl/miod-nawlociowy_38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-02-2022, 08:11
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Pamiętajcie tak naprawdę o tym, żeby w dużej mierze przemyśleć, co chcecie jeść, bo nie wszystkie przekąski są godne polecenia. Dla przykładu mogę powiedzieć, że produkty niskoprzetworzone są najlepsze. Chodzi o to, by jednak nie jeść tego, co już było smażone/gotowane. Nigdy nie wiemy, co w środku zostało dołożone. A nigdy to nie jest coś zdrowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-03-2022, 08:12
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 056
Domyślnie

Kochani, mam pytanko. Już pytałam w innym wątku ale spróbuję również tutaj. Chodzi o to, że mój szef chce zamawiać owoce do naszego biura dla pracowników jeden dzień w tygodniu. Taka na przykład owocowa środa i zlecił mi żebym poszukała firmy, która może do nas owoce dostarczać regularnie. szukam w internecie i znalazłam tą firmę https://dailyfruits.pl/
Mieliście już z nimi do czynienia? Możecie polecić tą firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-03-2022, 13:44
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

Wszystko fajnie, ale nie każdy ma czas na to, aby przygotowywać sobie każdego dnia w pełni zdrowe, wartościowe posiłki. Także może to dobry czas na to, aby zastanowić się nad tym- czy nie postawić na dietę pudełkową? Tutaj https://kuchniavikinga.pl/diety/thermo/ znalazłam ciekawą ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.