kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-01-2018, 11:36
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja ze swojej strony mogę polecić Willa Widokowa "Wojnar" gdzie prowadzone są różne zabiegi rehabilitacyjne. W swojej ofercie posiadają nawet ozonoterapię. O której więcej można na https://wojnar.pl/oferty/ozonoterapi...-willa-wojnar/ . Jest to miejsce, w którym zarówno się człowiek zrelaksuje i wypocznie jak, i powróci do zdrowia. Piękne widoki na Tatry są dodatkowym atutem tego miejsca. Dlatego jeśli chodzi o rehabilitację to ja go chętnie polecam. Choć sama jeszcze nie miałam okazji ani powodu aby tam pojechać, to nie jeden z moich znajomych tam była i sobie chwalą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 12-08-2018, 12:24
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Mój dziadek jest naprawdę schorowany, ma problemy generalnie z się poruszaniem. Co raz gorzej sobie radzi sobie z podstawowymi czynnościami i higieną. Pomyślałam, że warto byłoby kupić dziadkowi taki taboret prysznicowy https://www.orteo.pl/likwidacja-bari...ysznicowy-tp-3 . Wtedy łatwiej byłoby mu korzystać z prysznica. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-10-2018, 22:37
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Rehabilitacja jest bardzo ważna, bo często to klucz do sukcesu przy powracaniu do zdrowia. Ja miałam bardzo ciężki wypadek, po którym praktycznie nie mogłam się poruszać... Mąż kupił mi na https://www.sklepmedicus.pl/pl/c/Chodziki/85 chodzik rehabilitacyjny, co do którego na początku byłam sceptyczna. A teraz? Cóż, mogę mu tylko podziękować, bo dzięki niemu wróciłam do formy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-10-2018, 16:02
Szeri188's Avatar
Szeri188 Mężczyzna Szeri188 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

A czy wiecie może jak skutecznie leczyć migreny? Jakieś migreny fizjoterapia są np. tutaj. Co o tym sądzicie?
__________________
Nieważne skąd czerpiesz pomysły – ważne dokąd Cię zawiodą – Jean-Luc Godard
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-10-2018, 17:46
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Ja sama aktualnie szukam sprawdzonej fizjoterapia kraków. Zależy mi przede wszystkim na szybkiej wizycie i indywidualnym podejściu do mojego problemu. Znacie fizjoterapeutów doświadczonych i naprawdę godnych polecenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-10-2018, 23:15
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Jeżeli szukacie czegoś w Krakowie to słyszałam, że ludzie ogólnie polecają gabinet rehabilitacyjny G&R Więcków na ulicy Zachodniej. Kraków to duże miasto i bardzo ciężko trafić tu na dobrego lekarza, a na zdrowiu nie powinno się oszczędzać. W takim gabinecie powinno czuć się swobodnie i komfortowo oraz stosować się do zaleceń lekarza- aby leczenie mogło przynieść konkretne efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 01-12-2018, 11:03
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Wszystko zależy jaką rehabilitację trzeba wykonać. Rehabilitacja neurologiczna warto wykonać w https://assumedica.pl/oferta/rehabil...neurologiczna/ na Dolnym Śląsku. Warto czasem poszukać czegoś fachowego i tam gdzie doskonale potrafią zająć się ludźmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 06-12-2018, 21:24
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

osobiście szukam rehabilitanta z Warszawy. jestem po zerwaniu ścięgna achillesa. macie może jakiś sprawdzony namiar?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-12-2018, 17:49
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Warto pamiętać, że osoba kontuzjowana może być ograniczona ruchowo i z konieczności musi spędzać więcej czasu w pozycji leżącej. Aby zapewnić jej komfortowe warunki niezbędne jest łózko rehabilitacyjne. Tego typu łóżka oferuje wypożyczalnia Marmedico http://lozkorehabilitacyjne.pl/ . U nich możecie wypożyczyć łóżka wyposażone w sterowanie na pilota, barierki czy wyciągi z trójkątami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 13-12-2018, 12:50
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Ale to wszytsko zalezy kto gdzie mieszka, bo przecież w każdym mieście jest jakiś dobry ośrodek rehabilitacyjny prawda? inny będzie w Warszawie , inny w katowicach a jeszcze inny w Krakowie. Ja swego czasu mieszkając do niedawna jeszcze w Krakowie, miałam terapię bólową kręgosłupa w RehaExpert. ogromnym udogodnieniem było dla mnie to ze nie musiałam jeździć do ośrodka. Poza tym rehabilitanci są na prawdę doświadczeni i widać, że cały czas się kształcą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.