kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 16-05-2023, 10:56
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Jeżeli natomiast prowadzicie firmę i szukacie kogoś, kto pomoże wam wdrożyć różnego rodzaju rozwiązania IT to polecam zajrzeć na https://optiveum.com/. Mają ogromne doświadczenie i wiedzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 23-05-2023, 18:55
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem porządnych urządzeń do swojej firmy, to na stronie https://www.ifm.com/pl/pl/category/200_010_020 znajdziesz wiele przydatnych propozycji w tym zakresie. Jestem przekonany, że nie będziesz zawiedzona ich asortymentem. Widzę, że znajdują się tam między innymi czujniki optyczne w całkiem dobrej cenie, wiec myślę, że warto wziąć to pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 29-05-2023, 10:59
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Jeżeli chodzi zaś o takie kwestie jak zakup działki pod inwestycje, to śmiało możecie w tym kierunku zgłosić się do firmy LOCO COMMERCIAL. Mój brat też korzystał z ich usług i jest naprawdę zadowolony, ponieważ dzięki ich pomocy znalazł działkę w doskonałej lokalizacji na swój market.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 29-05-2023, 21:28
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Właśnie dlatego warto zawsze stawiać na takie systemy, które będą mogły być wykorzystane odpowiednio w firmie. Na stronie https://www.ccontrols.pl/pl_pl/start...y-sensors.html są informacje na temat oprogramowania . Ktoś z Was miał okazję wykorzystywać takie narzędzia w ramach swojego biznesu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 03-06-2023, 01:27
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Do biura moge polecic ups armac, sam z jednego korzystam i naprawde polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 05-06-2023, 13:52
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Profesjonalną firmą szkoleniową, która prowadzi szkolenia dla firm jest MCKK. Podstawową działalnością MCKK są kursy i szkolenia dopasowane do klienta, o bardzo szerokim zakresie. Kształcą solidnie i praktycznie. Programy szkoleń przez nich przygotowane są dostosowywane do bieżących potrzeb pracodawców. Zajęcia dydaktyczne prowadzą we własnych salach szkoleniowych wyposażonych w sprzęt multimedialny i inne pomoce dydaktyczne, jak również u klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 27-06-2023, 14:22
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie to Potrzebna była mi instalacja sprężonego powietrza w mojej firmie. Jeśli chodzi o urządzenia to ich zakres jest naprawdę obszerny na naszym rynku. Mój kolega który zna się na temacie powiedział mi, że tutaj https://czemar.pl/instalacje-sprezonego-powietrza/ mogę znaleźć naprawdę interesującą ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 27-06-2023, 20:38
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Zatrudnianie pracowników sezonowych ma wiele korzyści dla firm i przedsiębiorstw. Przede wszystkim, pracownicy sezonowi dostarczają elastycznego źródła siły roboczej, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i popytu na pracę. To pozwala firmom efektywnie zarządzać kosztami zatrudnienia i utrzymać odpowiedni poziom pracowników w okresach wzmożonej aktywności. Tutaj https://sprzedawacz.pl/praca/fizyczn...z-ukrainy.html dowiecie się jak zatrudniać pracowników sezonowych z Ukrainy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 27-06-2023, 20:43
Stonia Stonia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Posty: 2
Domyślnie

Trzeba się znać na dosłownie wszystkim
__________________
wełna fasadowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 30-06-2023, 09:10
wodna12 wodna12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 25
Domyślnie

Prowadząc własną firmę warto dbać o odpowiednie szkolenia dla pracowników, dobrym pomysłem jest też mentoring biznesowy, dzięki któremu pod uwagę brane są wszystkie predyspozycje grupy i odpowiednio dopasowywane i prowadzone względem projektu. Mentor może pomóc w zgraniu zespołu i wyznaczeniu prac poszczególnym osobom a także przekazać swoje doświadczenie z poprzednich projektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.