kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-01-2015, 14:12
MrAnja87 MrAnja87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie

Zdecydowanie nie ma ideałów hihi Jednak facet idealny to taki, który do nas idealnie będzie pracował. Po prostu tutaj jest taka cecha, że trzeba się w związku przyciągać i wtedy i facet i kobieta jest idealna świetnie ha Miałam kiedyś takiego niby idealnego faceta mój były i tutaj właśnie się pojawił problem bo on znalazł dla siebie idealną kobietę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-02-2015, 13:55
gruszkana5 gruszkana5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Co wy mi tutaj wmawiacie dziewczynki...Są ideały przecież - ja takiego znalazłam, który jest dla mnie po prostu najlepszy i niczego mi z nim nie brakuje. Prawie wcale się ze sobą nie kłócimy i po prostu wiemy jak o siebie dbać. To jest najważniejsze w związku i jest dlatego idealnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 11-02-2015, 10:42
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Myślę, że każda z nas znajdzie w końcu swój ideał. Każda z nas ma jakąś wizję idealnego faceta, ale jak już się pokazuje taki to się okazuje, że to nie to, a ideał okazuje się w rzeczywistości zupełnie inny .
Odnośnie facetów, czy zdarza się, żeby Wasz facet kupował Wam kwiaty wcześniej czytając blog o kwiatach? Słuchajcie, ja to normalnie nie wierzyłam. Zauważyłam pewnego razu, że mój mężczyzna czyta sobie taki właśnie blog http://czasgentlemanow.pl/2015/02/ja...ik-gentlemana/ . Jak się Go zapytałam po co czyta to powiedział, a z ciekawości, ktoś mi link przesłał i postanowiłem sprawdzić, a parę dni później dostaję od Niego przepiękne kwiaty . No niesamowite po prostu .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-02-2015, 18:24
Zebra19563 Zebra19563 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Każda z nas ma swój ideał faceta, jednak myślę, że facet idealny nie istnieje. Przecież nasze życie było by zbyt piękne. Trzeba szukać faceta z najmniejszą ilością wad
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 09-03-2015, 16:24
Annafot Annafot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja tam swojego idealnego znalazłam. Jestem z, nim już 7 rok. Może jestem wymagająca, ale w 100% mój facet mnie spełnia. Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Czasem wydaje mi się ze może ja nie jestem idealna i trochę spięć się przez to robi. Może to miłość go kreuje na idealnego dla mnie mężczyznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-03-2015, 21:14
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Nie ma czegoś takiego jak człowiek idealny może być zblizony do ideału ale nie idealny. Kązddy ma wady ale czasem ie chcemy tego wzieć bo po co skora nam to nie przeszkadza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-03-2015, 09:10
tylkosnie tylkosnie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

W pełni popieram przedmówczynię ; ) bo w coś tym jest, że facet jest wtedy idealny jak do nas idealnie pasuję bo jeśli akurat tego nie będzie to po prostu jest bardzo źle i w tym przypadku niestety bardzo źle się trafiło i bardzo kiepsko..Jeśli chodzi o mnie to ja mam już od dawna swojego ideała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 01-04-2015, 15:31
byledopiatku byledopiatku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Bardzo gratuluję jak tak sobie trafiłaś na swojego ideała ; ) bo akurat to może być takie właśnie ważne w dalszym życiu waszym i związku : )nie ma nic gorszego jak trafić na jakiegoś takiego drania i tkwić z nim akurat do samego końca bo akurat przed ślubem wszystko obiecał i na obiecaniach to akurat się po prostu zakończyło..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-04-2015, 08:02
pejjpers pejjpers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja nadal szukam dziewczyny swojego ideała i niestety nie mogę znaleźć .. Jak chodzę do klubów studenckich bo sama jeszcze studiuję ostatni rok magisterski po prostu same tam małolaty i gnojki a żeby z kim porozmawiać to nie ma o czym..Bo tylko szpanują ile to zarabiają lub jakie to mają samochody; ( co radzicie gdzie szukać faceta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 02-05-2015, 22:29
klara345 klara345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie

Idealni... raczej nie ale kochani tak. Ja ze swoim już prawie 7 lat jestem i pomimo wielu różnić między nami cały czas jest miłość oraz chemia... więc chyba nie mam na co narzekać...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.