kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-02-2019, 10:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jakościowo warto dobrać meble jakieś mniejszej firmy. Sama zawsze kupowałam wszystko u Naszego skandynawskiego producenta, ale ostatnio postawiłam na mniej znane marki i to był strzał w 10. Możecie sobie zerknąć do https://citymeble.com/ . Cena dobra, ale jakość genialna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-04-2019, 07:48
Kamilf723 Mężczyzna Kamilf723 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 14
Domyślnie

Ostatnio korzystałem z usług firmy Ad-Styl meble kuchenne , która ma w swojej ofercie projektowanie mebli, oraz ich wykonanie z bardzo dobrej jakości materiałów. Myślę, że warto zainwestować w taką firmę i mieć meble na dłuższy okres czasu, niczym się nie martwiąc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-10-2019, 17:18
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja się zastanawiałam czy kupić gotowy zestaw ale jednak zdecydowałam się zamówić meble na wymiar i to była dobra decyzja. Każdy centymetr jest dobrze wykorzystany, szafek weszło mi dużo więcej niż się spodziewałam i miejsca do przechowywania jest mnóstwo. Do tego mam wyższe szafki niż standardowe, i ja i mąż jesteśmy bardzo wysocy. Kuchnie Silesia polecam szczególnie, ich meble są pod każdym względem idealne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-10-2019, 09:57
zthompson zthompson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

W kuchni trzeba postawić na funkcjonalność, dobrym pomysłem będą meble na wymiar, które idealnie wpasują się w pomieszczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 23-10-2019, 13:38
forrest24 forrest24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Można też postawić na meble na wymiar, to na pewno zwiększy funkcjonalność kuchni, będzie bardziej przestrzenna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-10-2019, 16:37
jackson51 jackson51 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Posiadam w kuchni jasne meble, w beżowym odcieniu i jestem bardzo zadowolona, super wyglądają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-10-2019, 13:08
lana lana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

my niedawno robiliśmy wszystko w domu na nowo pod wymiar i niczego nie kupowaliśmy w sieciówkach jeśli chodzi o same meble - wszystko do kuchni zamówiliśmy na kuchnie Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 31-10-2019, 22:46
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Bardzo ładne meble kuchenne wysokiej jakości ostatnio widziałam na http://www.stolkar.pl/pl/ Sama chyba zdecyduję się na jakiś model tej firmy. Od dawna marzy mi się nowa kuchnia bo obecna jest bardzo stara i już źle wygląda. Poza tym jest za mała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 02-11-2019, 09:29
mleffler's Avatar
mleffler mleffler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Meble są bardzo ładne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 13-11-2019, 08:44
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Bardzo długo interesuję się aranżacją wnętrz i powiem szczerze, że też jestem fanką wszystkich programów o remontach, więc doskonale jest mi znana Dorota Szelągowska. Jakie było moje dziwienie, kiedy we wpisie na stronie https://interio-meble.pl/kuchnia-doroty-szelagowskiej/ znalazłam informacje o tym, że firma stworzyła dla nich kuchnię i dokładnie to opisała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.