kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-03-2015, 14:17
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jenny
W złoto i pallad to ktoś w to jeszcze inwestuję ? Ja to jeśli miałabym taki dylemat szybko bym go rozwiała bo dla mnie najlepiej jest wsadzić na lokatę gdzieś kasę i po prostu czekać jak po roku wzrośnie nam kasa i będzie coś na czysto ; )) najlepiej znaleźć jakąś dobrą lokatę - teraz w Polsce chyba najwyższa z 3procent

To chyba dość ryzykowne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 20-03-2015, 11:33
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

A korzystaliście kiedyś z lokat terminowych? Chodzi mi głównie o taką opcję 7 miesięczną http://www.pocztowy.pl/indywidualni/...ata_terminowa/ . Da się zarobić na takiej lokacie? Fajnie by było, żeby nasze oszczędności nie leżały bezczynnie na koncie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 20-03-2015, 17:38
jaskierka jaskierka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Umieszczanie pieniędzy w lokatach to bardziej forma oszczędzania niż inwestowania Patrząc na obecną ofertę lokat w bankach można dojść do wniosku, że oprocentowanie nie jest zbyt atrakcyjne. Ja trzymam kasę na koncie oszczędnościowymi, gdyż oprocentowanie jest tylko trochę mniejsze niż na lokacie, a kontrola nad pieniędzmi jest większa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-07-2015, 11:49
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszą opcją w tym momencie jest inwestowanie w monety.
Przede wszystkim dlatego,że monety są łatwo dostępne. Można je kupić nawet w sieci, chociażby tu: http://www.cezar24.pl/monety-kolekcj...-c-85_171.html . Ceny są dość przystępne, także wcale nie trzeba mieć fortuny, żeby coś kupić.
No i w razie czego kolekcję zawsze można szybko sprzedać, a to też ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-07-2015, 16:03
anika anika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Według mnie najlepiej zainwestować w ziemię, walutę lub nieruchomość. Wtedy na pewno nie stracimy. Można też pomyśleć o własnym biznesie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-07-2015, 10:17
Kaniaz Kaniaz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 70
Domyślnie

Też jestem zdania, że albo giełda, albo nieruchomości. To drugie jest bardziej pewne, ale na giełdzie zaś jak nam się poszczęści to szybko pomnożymy swoje pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-07-2015, 23:27
Szkwyra Szkwyra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej lokować swoje pieniądze w nieruchomość komercyjne albo pod klucz lub gotowe to jest najlepsza inwestycja w tych czasach jesteś prawie pewny że zwróci ci się wiadomo po czasie ale lepiej mieć jak nie mieć Tak moja sąsiadka robi i jest zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-07-2015, 08:48
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

A co powiecie na inwestycję w startup z Best Capital? Myślę, że lokowanie pieniędzy w młodych, prężnie rozwijających się przedsiębiorstwach może wiązać się z naprawdę konkretnymi zyskami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-07-2015, 10:26
tadeusz tadeusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Co mam powiedzieć ? Nic, nothing nie interesowałem się tym bo ja zawsze wkładałem kasę na lokatę i zawsze w ten sposób liczyłem swój zysk. To proste było jak jeszcze lokaty miały oprocentowanie większe jak 3 procent. Teraz już inaczej wygląda bo teraz oprocentowanie maks w bankach wynoszą do 2%
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-07-2015, 10:30
Bambinia Bambinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

eee nie to chyba za duże ryzyko by inwestować lepiej już zainwestować w nieruchomości lepiej się na tym wyjdzie jak na inwestowanie w rozwijające się firmy tam trzeba by było znać załoge całą i wiedzieć jak chcą inwestować to raczej nie dla szarego człowieka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.