kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-06-2021, 16:58
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie jaki kupić materac

Dobrze jest posprawdzać kilka różnych opcji i dopiero wtedy sie zdecydować na dany materac. Jeżeli jednak zalezy Ci na czymś konkretnym to tutaj https://hilding.pl/ mają bardzo dobrej jakości materace.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-07-2021, 16:38
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Swój zamawiałam przez internet- tak było mi najwygodniej. Zdecydowałam się na sovea, mają darmową dostawę a na materacu śpi się rewelacyjnie! Jest uznany jako wyrób medyczny więc spełnia nawet te najwyższe wymagania. Jest antyalergiczny i oddychający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-07-2021, 17:38
raoul13's Avatar
raoul13 raoul13 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie chciałabym kupić nowy, większy materac sprężynowy. Skąd?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-07-2021, 08:39
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 344
Domyślnie

ja mialam ostatnio dylemat, bo szukalam materaca dla synka, zdecydowalismy sie na ten model https://materacyk.pl/produkt/materac...ers-model-ml1/ bardzo fajny , antyalergiczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-07-2021, 12:29
Raratakas87 Raratakas87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli nie wiecie jak rozliczyć pit online, to warto wejść na https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/ i dowiedzieć się jak to się robi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-07-2021, 22:31
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Swój zamawiałam przez internet- tak było mi najwygodniej. Zdecydowałam się na sovea, mają darmową dostawę a na materacu śpi się rewelacyjnie! Jest uznany jako wyrób medyczny więc spełnia nawet te najwyższe wymagania. Jest antyalergiczny i oddychający.

Też mam swój z sovea i mogę śmiało polecić Do zakupu przekonała mnie ostatecznie ewentualna możliwość zwrotu ( nawet do 60 dni) gdyby materac jednak się nie sprawdził. Choć ja już po pierwszej nocy wiedziałam, że go sobie zostawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-10-2022, 12:52
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 345
Domyślnie

Z tego, co się orientuję, to bardzo dobre materace do spania oferuje na przykład sklep internetowy FDM. Wybór jest tam bardzo szeroki, to wyboru są materace różnego typu, tak więc każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie My z mężem planujemy również w tym roku wymianę materaca w naszej sypialni, więc możliwe, że skorzystamy właśnie z tej oferty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-10-2022, 18:39
kuba7777 Mężczyzna kuba7777 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 4
Domyślnie materac

Materac to kwestia osobista, ja na przykład wole bardziej miękki niż twardy, wtedy jakość snu według mnie jest lepsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-10-2022, 17:22
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Zamierzam kupić sobie nowy materac i taki zastanawiam się nad tym, który będzie najlepszy? Może warto byłoby wybrać cienkie materace nawierzchniowe ? Czy może jednak macie inne propozycje? Co mi możecie doradzić w tym kierunku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-04-2023, 18:14
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Porządne materace można znaleźć w sklepach internetowych. Najlepiej kupować je w branżowych sklepach, takich jak ten https://mebleimaterace.pl/c/materace/ . Mają do wyboru różne rodzaje, m.in. termoelastyczne, lateksowe, piankowe czy przeciwodleżynowe. Ich jakość jest bardzo dobra, bo są on produkowane przy konsultacjach z ekspertami. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, także warto przejrzeć ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.